Francúzsky prezident Emmanuel Macron sa v Bruseli vrátil ku svojim kontroverzným predvolebným sľubom a dnes podľa agentúry Reuters vyzval Európsku úniu na väčšie úsilie pri obmedzení prílivu lacnej pracovnej sily z východu dvadsaťosmičky do krajín, ako je Francúzsko.

Macron po svojom prvom stretnutí s predsedom Európskej komisie Jeanom-Claudom Junckerom v Bruseli vyhlásil, že príliv Východoeurópanov pracujúcich za nízke mzdy pri pobytoch vo Francúzsku oslabuje podporu, ktorej sa EÚ v krajine teší, informovala agentúra. Voľný pohyb osôb a pracovných síl je pritom jedným z pilierov Európskej únie.

Bývalý člen socialistickej vlády Macron po stretnutí s Junckerom novinárom povedal, že je odhodlaný reformovať Francúzsko a oživiť jeho ekonomiku, ale EÚ by podľa neho mala tiež chrániť štandardy sociálneho zabezpečenia.

Popri tejto Francii, ktorá sa reformuje, transformuje a celkovo obnovuje, potrebujeme Európu, ktorá ochraňuje,“ načrtol svoje predstavy Macron.


Francúzsko sa musí brániť.

Je zaplavené státisícmi (možno už miliónmi) poľských inštalatérov, maďarských klampiarov a slovenských holičov, rastie kriminalita, každú chvíľu nejaký slovenský, český alebo poľský katolík vybuchne v samovražednom atentáte a zabije pri tom desiatky Macronových voličov. Dokonca aj tie nákladiaky vrážejúce do davu ľudí na trhoviskách asi majú východoeurópske poznávacie značky. A druhé najväčšie mesto Francúzska, Marseilles, sa už stalo maďarským mestom.

Toto je Európa pokrytcov, šialencov a hlupákov, ktorí za strašný stav ich krajín chcú viniť „nové“ východoeurópske krajiny a chcú na ne uvaliť tresty a sankcie, keď sa bránia tomu, že sa majú stať po vzore tých múdrych „starých krajín“ hracím ihriskom fanatických vrahov, násilníkov a príživníkov.

Európa veľkopanstva, ktoré likviduje svoje vlastné národy.

Európa, ktorá stratila základný pud sebazáchovy.

Krajiny, ktoré sa tomu zatiaľ ubránili, majú dobrovoľne importovať masy moslimov z krajín tej vyspelej Európy, ktorá ich sem pozýva, organizuje ich transport zo severnej Afriky do Európy a dnes už ten nápor nestačí pojať.

Šialenci v Bruseli, Berlíne a Paríži nepremýšľajú o tom, ako zastaviť ten príval z moslimských krajín, premýšľajú o tom, ako ho nasmerovať aj na tých primitívov z východu, tých druhoradých Európanov, ktorí sa nechcú zúčastniť kolektívnej samovraždy. A ako ich potrestať, keď sa nepodriadia.

A tak usúdili, že za ich problémy môžu tí holiči, klampiari a inštalatéri. Tie masy Východoeurópanov, ktoré zavalili ich krajinu, a spôsobili krízu, ktorá už prechádza do kolapsu ich sociálnych systémov a celej spoločnosti.

Ešte väčšími šialencami sú tí u nás doma, ktorí majú strach len o to, aby sme sa v tejto samovražednej organizácii pokrytcov a klamárov, ktorá nás považuje za druhoradých členov, ktorých úlohou je pokorne poslúchať, alebo byť potrestaný, nestali „problémistami“.

Aby sme sa zmierili s tým, že to čím nás do svojej Únie lákali, sociálne istoty, blahobyt a voľný pohyb naprieč Európou, pre nás, žobrákov z východu, už neplatí. Platí len pre moslimských ilegálnych imigrantov z Afriky. U nich nehrozí, že by brali prácu francúzskym inštalatérom, holičom a klampiarom.

Vidím, že som dnes trochu povolil uzdu emóciám.

Ale to, čo sa s nami deje, to čo nás čaká, ak nedostaneme rozum a to, čo je dnes už normou v západnej Európe, je príliš silné pre zdvorilú, miernu a slabú odpoveď.

Zdroj: Facebook Tomáš Haas