Vyberte položku Stránka

Tomáš Dugovič: Kiska je farizej a komentátor Sme oportunista

Tomáš Dugovič: Kiska je farizej a komentátor Sme oportunista

Peter Schutz je podaktorými ľuďmi považovaný za mienkotvorného žurnalistu. Píše komentáre pre denník Sme. Síce sa tvári úplne nezávisle, ale rozhodne mu nevadia peniaze od oligarchov z Penty, ktorí denník fakticky vlastnia. Podľa všetkého dnes mu už ani nevadí ohýbanie reality o 180 stupňov, keď Kisku oslavuje za to, že je dostatočne proamerický a protiruský. Toto všetko stačí na vymazanie akýchkoľvek hriechov z minulosti.

Viď článok pod názvom „Kiska je polepšený hriešnik“ komentare.sme.sk/c/20904571/kiska-je-polepseny-hriesnik.html

[sociallocker][/sociallocker]

Komentár Tomáša Dugoviča zo sociálnej siete je dostatočne výstižný na oboch

Schutz sa po troch pohárikoch Milenky za 1,20€ s radosťou chopí aj najšpinajvšej roboty, ktorá sa musí priečit aj tým príčetnejším novinárom v SME Penta (chcem veriť, že tam takí ostali).

Je váš otec vysoký komunistický funkcionár? Chceli ste si robiť kariéru v totalitnej štátostrane? Predsedali ste Socialistickému zväzu mládeže? Súhlasili ste s okupáciu vojsk Varšavskej zmluvy vtedajšieho územia Československa?

Tak ste podľa všetkých dlhodobo pestovaných kritérii tunajšej mienkotvornej obce hajzel na entú, prototyp odpadlíka a pokiaľ by ste chceli páchnuť do ponovembrovej vysokej politiky aj ukážkový prevracač kabátov a je treba vás nakopať do riti a vytrieť s vami podlahu.

Jedine, že ste najlepší pán prezident, akého kedy táto podtatranská republika mala a nenávidíte Rusko. K úplnému očisteniu netreba ani kúpanie v Gange či rituálne sebazbičovanie.

Kriste pane, oni mu hádam odpustia aj keby v Mauthausene splyňoval novorodencov. Fakt hardcore tento článok.

Nie, nie, Peťko. Toto neospravedlníš. Kiska bol toho času dávno vyzretý človek s jasne stanovenými hodnotami, od ktorých svoje konanie odvíjal. Či šlo z jeho strany len o samoúčelný kariérizmus, materiálny prospech alebo ideológii spred roka 1989 naozaj veril, nie je vôbec podstatné.

Podstatné je, že oportunizmus a do očí bijúce farizejstvo, ktoré tu obaja predvádzate vás absolútne diskvalifikuje na to, aby ste sa samopasovali za večne bdelých ochrancov princípov lásky, pravdy a dobra a za tú lepšiu tvár Slovenska.

Toto ma už sledovať nebaví a seriózne mi je z vás na blvanie

Poučná je aj diskusia k uvedenému článku. Naraz nevadia ani oprávnené podozrenia, že sa Kiska aktívne zúčastnil pozemkového podvodu, že ako podnikateľ spravil vedome pokus o daňový podvod, že dnes je prakticky dokázané, že sa dopustil volebného podvodu apod.

Skupine obdivovateľov Kisku, ktorí sa bijú do pŕs a nezmieriteľne obhajujú čiernobiele videnie sveta. naraz nevadí rodinná a osobná anamnéza „najsamlepšieho prezidenta v galaxii a blízkom okolí„.

Tento článok a diskusiu si treba zapamätať. Nič tak neodhaľuje morálne dno dnešnej úderky libtardov ako prípad „polepšeného hriešnika“ Andreja Kisku.

O autorovi

Príspevky za Máj

Pin It on Pinterest

Share This