Vyberte položku Stránka

Televízia TA3 naskočila na orwellovskú vlnu Na svojom portáli zverejnila nadšenú správu Denníka N…

Televízia TA3 naskočila na orwellovskú vlnu

Na svojom portáli zverejnila nadšenú správu Denníka N o zmazaní archívu Svobodnýho Vysílače. Je to obdoba slovenského projektu Slobodný vysielač.

Už nadpis hlása názor televízie „YouTube spravil rázny krok, zmazal archív konšpiračného rádia“

Ďalej to komentovala slovami, ktoré nedávajú žiadnu pochybnosť o tom, kde a ako TA3 stojí

„YouTube zasadil vážnu ranu českej dezinformačnej scéne, keď zmazal kompletný archív rádia Svobodný vysílač, obdoby slovenského Slobodného vysielača. Podobne ako v slovenskom prípade ide o médium, ktoré sa vezie na proruskej a protizápadnej vlne a pravidelne zverejňuje zmanipulované informácie.“

Komentáre na sociálnej sieti oslavujú „víťazstvo pravdy a lásky nad lžou a nenávisťou“
https://www.facebook.com/televiziaTA3/posts/2613759671988394

Už mnohokrát sme sa vyjadrili, že mazanie a blokovanie je cesta do pekla. Rozsah cenzúry sa bude len rozširovať a časom bude likvidácia pokračovať aj fyzicky.

Dnešní nadšení oslavovači cenzúry nesprávnych názorov nemajú imunitu. Pokiaľ to nebudú fanatickí neozväzáci ,ktorí budú schpní mechanicky papagájovať každú blbosť, ktorú im nekto predloží, ak im ostane aspoň kúsok sedliackeho rozumu, skôr alebo neskôr si ich systém nájde a rozdrví, „Zásluhy“ pri udávaní a likvidácii jedného nepriateľa neznamenajú, že sa nemôžu stať nepriateľom aj oni.

Svobodný Vysílač v Česku dáva exkluzívny priestor Aeronetu, čo je jeden z najsofistikovanejších projektov na diskreditáciu alternatívy. Aeronet zverejňuje ľahko overiteľné lži a manipulácie. Ťažko povedať, nakoľko bol český SV naviazaný na Aeronet, Ani to však nedáva právo na mazanie. Ak teda samotná existencia Aeronetu nemá slúžiť ako podklad pre podobné iniciatívy.

Ak niekto šíri lži, treba ich demaskovať – či ako sa dnes hovorí „odborne“ – debunkovať. Mazanie vytvorí len aureolu mučeníctva a zakázaného ovocia. Ešte viac to prehĺbi nedôveru ľudí ku systému, ktorý informácie likviduje. Je to len moderná obdoba pálenia kníh zo stredoveku, či Tretej ríše.

A ak niekto potrebuje dôkaz, že plíživá totalita sa dostala aj k nám, práve ho dostal. Na rade budú ďalší. Napríklad Slobodný výber na Faceboooku.

Proces sa nezastaví. Po likvidácii tzv. alternatívy sa bude vyraďovať ďalej. Budú vyraďovaní tí, ktorí nie sú dostatočne progresívni, ktorí „stoja na chodníku“ a nevolajú nadšene na slávu LGBT, multikulti a pod.

O autorovi

Príspevky za Jún

Pin It on Pinterest

Share This