Toto je tak trocha reklamný článok. Ale ak sa redaktori Slobodného výberu prezentujú verejne, prečo by sme to nepodporili?

Napríklad včera bol hustý komentár.

Andrej Kiska, resp. jeho okolie bolo fakticky obvinené s kooperácie s Georgom Sorosom, keď negatívny postoj k osobnej finančného sponzora mimovládnych organizácií, je dôvodom na previerku. Zároveň sa komentár stavia negatívne k slaboduchým zdôvodneniam nevymenovania Jozefa Ráža ml. Kiska otvára Pandorinu skrinku, keď jedna fotka z minulosti diskvalifikuje človeka naveky. To sa bohužiaľ vypomstí aj tým, ktorí s rozhodnutím súhlasia. Obvinenie Petry Krištúfkovej zo Sme rodine je prvou lastovičkou, bude zrejme nasledovať útok na Borisa Kollára, Richarda Sulíka apod.

Dôležitým postrehom bolo, že ruské ministerstvo zahraničných vecí prezentovalo na tlačovej konferencii dôkaz, že Spojené štáty a Česká republika už od roku 1994 majú vedomosti potrebné k výrobe chemických látok z rodiny novičok. Ten dôkaz odovzdala priamo americká vláda Organizácii pre kontrolu chemických zbraní (OPCW). V roku 1994 bol do knižnice OPCW zaradená česká publikácia, v ktorej boli popísané prekurzory (zložky) týchto nebezpečných látok. To znamená, že Česko a USA vedia o zložení, účinkoch a spôsoboch syntézy týchto látok 24 rokov.

Ďalšie relácie si môžete vyhľadať na spodku hlavnej stránky (keď kliknete na Domov)