Vyberte položku Stránka

SATIRA z Írska: Po tom, čo ruskí diplomati zastrelili zopár Palestíncov, začali ich krajiny povolávať naspäť.

SATIRA z Írska: Po tom, čo ruskí diplomati zastrelili zopár Palestíncov, začali ich krajiny povolávať naspäť.

Satirický portál Whaterford Whisper News si robí srandu z dvojitých štandartov Západu. Vyhostenie Rusov bez akýchkoľvek dôkazov kladie do kontrastu s postrieľaním palestínskych Arabov izraelskou armádou, pričom voči Izraelu neboli vyvodené žiadne dôsledky.

Podľa vymyslenej správy portálu desiatky krajín, ktoré v marci vyhostili ruských diplomatov, súhlasili s tým, že sa budú môcť úradníci vrátiť naspäť. Tento krok nastáva po tom, ako bolo oznámené, že začiatkom tohto týždňa diplomati spustili streľbu a pozabíjali Palestínčanov v pásme Gazy.

[sociallocker][/sociallocker]

Ruskí diplomati slúžiaci v Írsku, USA, Francúzsku, Taliansku či Nemecku, boli pôvodne deportovaní na znak solidarity s Veľkou Britániou za údajný špionážny útok, ktorý je ešte stále zahalený tajomstvom. Viac ako 150 ruských diplomatov sa minulý týždeň presunulo do Izraela v nádeji, že keď sa dajú na stranu „vyvoleného národa,“ budú sa môcť vrátiť naspäť.

Chladnokrvné vraždenie Palestínčanov sa zdá byť jediným spôsobom, ako získať v dnešnej dobe dobrá meno. Dokazujú to naši izraelskí priatelia, ktorých sa žiadne vyhostenie netýka,“ vysvetľuje ruský minister zahraničia Sergej Lavrov. Pritom ukazuje na múr smrti ktorý obsahuje fotky diplomatmi chladnokrvne zavraždených mŕtvych mužov, žien a detí „Preto sme sa rozhodli poslať všetkých našich vyhnaných diplomatov zabíjať do Gazy, aby utíšili našich vládcov a našťastie to fungovalo.

Po potvrdení vraždy každý diplomat dostal okamžitý prístup naspäť k svojmu pridelenému štátu, pričom írsky minister zahraničných vecí Simon Coveney vyhlásil, že bol veľmi spokojný s predtým vyhosteným ruským úradníkom z Írska: „Videl som fotografie mŕtvych Palestínčanov, ktorých zabil a som rád, že môžem privítať svojho ruského priateľa v Dubline, aby robil čokoľvek, čo tu bude robiť.„.

Odvážny krok Ruska prichádza po tom, čo izraelskí vojaci tento týždeň zabili desiatky Palestínčanov s malými až žiadnymi medzinárodnými následkami zo strany tzv. „suverénnych národov„.

Je zrejmé, že keď budeme spolu s Izraelčanmi, môžeme urobiť, čo chceme, s nulovými dôsledkami,“ uzavrel ruský minister zahraničia Sergej Lavrov.

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This