Vyberte položku Stránka

Rusi majú ešte stále stále šancu dohodnúť sa Poznámka pre cenzorov: príspevok je ironický,…

Rusi majú ešte stále stále šancu dohodnúť sa

Poznámka pre cenzorov: príspevok je ironický, nie je myslený vážne

Západ nemôže akceptovať odtrhnutie Krymu od Ukrajiny, jeho následné pripojenie k Rusku a aktivity Ruska na podporu proruských separatistov na východe. Rusi to totiž urobili nesprávne!

Predtým nezaútočili na Ukrajinu a nezbombardovali Kyjev v rámci humanitárneho bombardovania.

Západ totiž v kosovskej kríze jasne ukázal a medzinárodným súdom posvätil postup riešenia medzinárodnej krízy. To, že kuvici a neprajníci kričia o porušovaní konvencií a pravidiel Západom je zanedbateľné a akceptovateľné. Medzinárodné pravidlá sú predsa to, čo vyhovuje Západu a nie nejakému blbému Srbsku.

Psou povinnosťou Ruska bolo len jedno – presne podľa Západu zopakovať celý postup. V opačnom prípade, ako vidíme, je to dovod k tretej svetovej Formálne totiž nie je rozdiel medzi Kosovom a Krymom. Ak sme uznali Kosovo a bombardovali Srbsko bez mandátu OSN, môžeme akurát tak držať hubu, ak to niekto zopakuje presne podľa nás.

Áno, tak sa to robí správne!

A preto majú Rusi ešte šancu. Musia zbombardovať Kyjev a tam presne trafiť televíziu a čínske veľvyslanectvo. Je to síce mrzuté a Číňanov to zrejme nepoteší, ale pravidlá sú pravidlá.

A potom budeme môcť s kľudným svedomím uznať, že Krym je súčasťou Ruska. Až potom budú Rusi rovnakí ako my a pustíme ich sadnúť si za spoločný stôl, kde sa delí korisť… 😀 😀 😀

O autorovi

Príspevky za Február

Pin It on Pinterest

Share This