Vyberte položku Stránka

Prípad Arkona – kto postavil represívne zložky štátu medzi veriacich a ich bohov?

Prípad Arkona – kto postavil represívne zložky štátu medzi veriacich a ich bohov?

Účastníci protestov v roku 1989 sa dnes už nestíhajú diviť, ako sa v roku 2018 ich sny o slobode a prosperite  rozplývajú do stratena. Blahobyt sme nezískali a slobody strácame.

Stíhanie „3 zlatíčiek„, ako Jakuba Škrabáka, Michala Buchtu a umelca Jaroslava Pagáča nazvali servilné mainstreamové médiá, je pochopiteľné, aj keď iste u množstva občanov neospravedlniteľné. Oni sa dlhodobo stavali proti systému.

Komu ale vadili apolitickí mladí manželia, praktizujúci pohania, prevádzkujúci obchod s pohanskými predmetmi ?

Celý tento „škandál“ bol „posvätený“ znaleckým posudkom „znalca“ zo  Slovenskej akadémie vied (SAV).  Osobne by som radšej od SAV čítal info o nejakom vedeckom objave, nie takéto „posudky“. O významnom vedeckom objave SAV som ale už roky, či skôr desiatky rokov nič nepočul.

Hanba“ je to fakt medzinárodná, lebo ako správne poznamenali v Dopoludní s Adrianom, na Slovensku sa stali trestnými symboly, v iných štátoch bežné, na Islande a nielen tam. Zase sme v niečom „svetoví“…

[sociallocker][/sociallocker]

Takže ak toto máte doma, môžete mať v liberálnej demokracii problém s represívnymi zložkami štátu. Zlatá neliberálna, čerstvo  ponovembrová demokracia, vráť sa k nám…

Oni z tej Arkony sa ešte dobrácky ospravedlňovali:

„Preto, ak sme sa niekedy niekoho nami ponúkanými doplnkami či oblečením v duchu mytológie a metalu nejakým spôsobom negatívne dotkli, ospravedlňujeme sa, ani v najmenšom to nebolo našim úmyslom!“

Môj názor – nasrať! Ak niekomu symboly európskych bohov vadia, nech sa díva inam!

Niekto by možno povedal, veď hej, ale keď bohovia nezabránili zneužitiu symbolov, je možné ich zaradiť medzi zakázané. No dobre ale  nevraždí  a neznásilňuje sa aj v týchto chvíľach pri Eufrate  (ISIL- Islamský štát) s Koránom, obrazne povedané, „v ruke„?

Adriana Meleková na atmosféru doby reagovala pomočením Koránu a skončila v slovenskej base. O čo sú city moslimských veriacich významnejšie ako city pohanských veriacich, ktorí sú v dnešnej spoločnosti naozaj menšinou?

Vziať pohanom ich symboly, to je ako vziať moslimovi minaret, alebo kresťanovi oltár.

Ako sme sa vôbec  mohli po pár rokoch od Novembra 89′ dostať do stavu, že je u nás perzekvovaná náboženská minorita len za jej tisícročné symboly? Kde je v tomto prípade toľko proklamovaná ochrana menšín?

Kdesi na začiatku bol zámer a s ním príručka pre represívne zložky štátu, ktorá časom unikla na FB sieť. Unikla, pretože zverejnená nebola.

zdroj: FB

Koho už len mohlo napadnúť zaradiť staroveké runy medzi trestné znaky?

Iste, počas stáročí sa spolu s nimi nešírila len pravda a láska, ale to ani s inými náboženskými symbolmi. Snáď možno baháizmus, tam ešte nestihli nositelia jeho symbolov „navystrájať“  nejakú tú krvi plnú „poškvrnu„, aspoň o nej neviem.

Miloš Zverina s o.z. Slavica sa niekde dostal k tomuto dokumentu, je to pravdepodobne z tej policajnej príručky, z ktorej pochádza predchádzajúci obrázok. Vyšlo v spolupráci s (mimovládkami) Ľudia proti rasizmu a Open Society Foundation…

Ak sú nejaké znaky trestné, mal by občan predsa niekde si mať možnosť zistiť, ktoré znaky to sú, a to aj bez úniku informácií.

To predsa dá zdravý sedliacky rozum, že je jednoduchšie a aj pre spoločnosť lacnejšie, zverejniť zakázané znaky, než potom platiť znalcov, právnikov, NAKA, prokurátorov a sudcov.

A div sa svete, ak by cez sociálne siete tie obrázky neunikli, boli by dodnes zobrazenia trestných znakov minimálne „interné“ ak nie aj rovno tajné! Viac o tom je v článku serveru Aktuálne Slovenskí policajti vyfasovali v boji proti neonacistom „tajné učebnice extrémizmu“.

Takže zopakujem ešte raz, lebo je to na neuverenie. Ako občan sa nedozviete, že daný znak je trestný, je to pred vami „tajné“, až do chvíle, kým k vám pre konkrétny znak nevletí NAKA.

V tejto súvislosti sa chcem poďakovať tomu policajtovi, ktorý túto „tajnosť“ zavesil na sociálne siete, mnohým ľuďom ušetril problémy. Opäť sa pýtam, toto sme chceli v novembri 1989?

Slovenskí pohania a ezoterici zažili v týchto dňoch svoj „Pearl Harbor“. Represívne zložky štátu zaútočili  už nie na konkrétne „3 zlatíčka“, ale priamo na symboly pohanskej viery ako takej.

Keď prídete do kníhkupectva, nájdete tam minimálne jeden regál s ezoterickou, magickou či priamo pohanskou literatúrou. Tie knižné regále tam nie sú preto, že kníhkupectvá potrebovali nejako vyplniť priestor. Tie knihy sa predávajú. Takže nie je to malý počet ľudí, čo sa ich tento „Pearl Harbor“ dotkol.

Obávam sa, že sme zobudili spiaceho obra
admirál Isoroku Jamamoto po útoku na Pearl Harbor

O autorovi

Príspevky za Máj

Pin It on Pinterest

Share This