Vyberte položku Stránka

Prečo anketa a cena Politický skokan roka na KVonline.sk?

Prečo anketa a cena Politický skokan roka na KVonline.sk?

Premýšľali sme s priateľmi ako oživiť KVonline.sk a ja som mal od začiatku v hlave anketu a cenu „Politický skokan Roka“. Tá cena mi hlavne napadla v súvislosti s tým, že nikdy v histórii NR SR nebolo toľko nováčikov v parlamentných ľaviciach, ako v tomto volebnom období. Nominácie, ktoré sme zostavili nájdete priamo na stránke KVonline.sk

Hlasovať môžete počas celého leta a výsledky budú vyhlásené 15.septembra 2017. Cena bude pozostávať z ocenenia čitateľov – politik, ktorí dostane najviac hlasov a ocenenia redakcie.  Hlasovanie uzavrieme 10.septembra 2017. Ceny budú vyhlásené naživo v priamom vysielaní na facebooku KVonline.sk na malom galavečeri.

Prečo anketa „Politický skokan roka 2017“.?

Je čas oceniť tých, ktorí viditeľne rastú, ktorí pracujú na sebe a v prípade politikov, pracujú pre nás. Byť nováčikom v parlamente alebo sa po mnohých volebných obdobiach do neho vrátiť, nie jednoduchá pozícia. No je to zároveň aj veľká príležitosť a šanca.

Náš výber zodpovedá nášmu pohľadu na vec. Postupne vám od budúceho týždňa predstavíme jednotlivých nominovaných v rozhovoroch a doplníme to o dôvody prečo získali nomináciu. Budúci týždeň Vám predstavíme Petru Krištúfkovú, poslankyňu za SME RODINA – Boris Kollár.

Vám, našim čitateľom, želáme šťastlivý výber v ankete už teraz.

O autorovi

1 Komentár

  1. pan topanka

    „výsledky budú vyhlásené 15.septembra 2017“

    ostava uz iba otazka, ci v tom case bude tento web este existovat.

Príspevky za Máj

Pin It on Pinterest

Share This