Vyberte položku Stránka

Podľa úniku z prostredia strany SaS, úloha slovenského letectva je byť súčasťou údernej sily…

Podľa úniku z prostredia strany SaS, úloha slovenského letectva je byť súčasťou údernej sily…

Podľa úniku z prostredia strany SaS, úloha slovenského letectva je byť súčasťou údernej sily NATO

Unikla mailová výmena názorov vedenia strany. Jeden z čelných predstaviteľov strany tvrdí, že Slovensko objednalo americké lietadlá, aby boli na čele inváznej armády NATO. Proti komu, nie je zrejme nutné písať.

Ide o Pavla Kubiša (člena Republikovej rady a krajského predsedu strany pre BSK), ktorý navrhuje „naliať si čistého vína“.

Pri „nalievaní“ vychádza z toho, že Slovensko si objednalo lietadlá F-16 block70, najmodernejšie a najvýkonnejšie bojové stroje, čo sa dajú zohnať. Z toho podľa Kubiša logicky pramení, že nebudú plniť len funkciu air-policing, ale budú na čele úderných síl NATO. Preto je očividné, že slovenské letiská budú musieť byť pripravené aj na bojové akcie.

Z uniknutej korešpondencie vyplýva, že strana SaS jednoznačne podporuje vytvorenie amerických základní na území Slovenska. Okrem predsedu Sulíka považujú ostatní členovia akékoľvek kritické otázky za „zradu spojencov“ a Kubiš obviňuje Sulíka z Amerikofóbie. Debata je podľa neho zbytočná. Máme splniť americké požiadavky a hotovo. Pretože podľa Kubiša je „Rusko reálna hrozba“.

Ďalší člen SaS Michal Bróska podľa leaku oslovuje Sulíka posmešne „náš latentný antiamerický predseda“. O americkom prezidentovi Trumpovi tvrdí, že je primitív.

Peter Osuský potvrdil smerovanie SaS výrokom Trump DO ČASU, Amerika NA VEKY.

Povzdychnutie Sulíka nad „skvelými politrukmi“ dokresľuje, kam táto deklaratívne slobodná strana dospela…

=======

Je táto komunikácia vieryhodná? Ak poznáte výroky členov SaS za posledné roky, ide len o ich potvrdenie. Podľa všetkého je tento únik buď dielom nejakého hackera, alebo niekto zo strany SaS vynáša. Zdroj nepoznáme, ale zatiaľ nič nepoukazuje na falzifikát.

Ak vám prítomnosť US Army vyhovuje, ak zaspávate s paranoidnou predstavou o ruskej hrozbe, ak si myslíte, že jedinou krajinou na svete, ktorá zabezpečí slobodu pre nás všetkých, je Amerika, ak máte na stene heslo „S Amerikou na večné časy a nikdy inak“, určite voľte stranu SaS. Nesklame vás.

Pre ostatných je to námet na zamyslenie.


O autorovi

Príspevky za Máj

Pin It on Pinterest

Share This