Blog Libora Čermáka reaguje na podanie trestného oznámenia spolkom Česká ženská lobby na profesora Petra Piťhu. Dôvodom podľa tejto nátlakovej skupiny financovanej Nadáciou otvorenej spoločnosti George Sorosa mal byť názor kňaza na temnú budúcnosť spoločnosti po schválení Istanbulského dohovoru.

Strach neomarxistov – čo keď sa im nepodarí nastoliť ich totalitnú diktatúru?

Ako inak si vysvetliť, že neomarxistická „ženská“ lobby podala trestné oznámenie na kňaza Petra Piťhu za jeho kázanie vo Svätovítskej katedrále? Buď sa o svoju vysnívanú totalitu bojí alebo predvádza, čo si myslí o slobode slova.

A ani jedno z toho nie je pre tých neomarxistov práve pekná vizitka. Mať strach, že sa v Česku nepodarí nastoliť nimi vysnívanú totalitnú diktatúru? Ale akú totalitnej diktatúru! Kedy by mali byť ľuďom za ich názor rozdielny, než ich názor, odoberané a tzv. „zašantročované“ ich deti. Kedy by vás za váš nesúhlas chceli deportovať do nápravnovýchovných pracovných táborov. (Celú kázeň otca Piťhu sme uviedli v článku).

Niečo také si skutočne prajete, aby sa dialo? Ja teda nie! A vždy proti takýmto nechutným praktikám tých, ktorí by to chceli zavádzať, hodlám bojovať.

Pán páter Peter Piťha len poukázal na to, čo by nás po prijatí tzv. Istanbulského dohovoru mohlo čakať. Ak niečo také je v tej dôvodovej správe skutočne ukryté, nezostáva mi nič iné než celú túto slávnu Istanbulský dohovor nazvať „ich kapitálnou hovadinou„. A ak niekto z kovaných neomarxistov na neho podal trestné oznámenie, tak to len dokazuje dve veci.

Jednak to, že kovaní neomarxisti sa boja, že sa v Česku nepodarí nastoliť tá ich vytúžená totalitná diktatúra. Taká, v ktorej o všetkom rozhodujú len názory neomarxistických elít. A kde každé iné, než neomarxistické názory budú potlačované.

A za druhé, už si asi myslia, že tento režim je tu už nastolený. A to by to tak asi podľa nich hralo, aby si niekto mohol hovoriť svoje vlastné názory, ktoré idú proti nim. A hlavne varovať, ako páter Piťha, našu verejnosť pred neomarxistickými ohavnosťami.

Ale, to sa dúfam chlapci prerátali. Pretože u nás ešte zďaleka nie je taká nesloboda slova ako v niektorých bývalých západoeurópskych krajinách.

Skrátka a dobre, ak je tu treba niekoho súdiť, tak to rozhodne nie je profesor Piťha, ale neomarxizmus a všetkých, čo s ním súhlasia. Záverom si druhýkrát požičiam slová Jozefa Pumplměho zo seriálu „Vlak detstva a nádeje“ od Věry Sládkovej, keď vyhlásim: Sú to práve neomarxisti a ich zvrátená ideológia, proti ktorej by sme mali svedčiť. „Svedčiť? To je málo. Ja túto ideológiu obviňujem, žaluje súdim a odsudzujem.“ A pritom dúfam, že u nás v Českej republike niečo tak odporné nikdy nebude mať hlavné slovo.