Paródia: Turistka z USA bola hospitalizovaná, keď na ruskom letisku uvidela záchody iba pre dve pohlavia!

Na letisku Šeremetevo lekári hospitalizovali americkú turistku, ktorá ochorela po konflikte so zamestnancami letiska. Škandál začal tým, že uvidela toalety iba pre dve pohlavia.

[sociallocker][/sociallocker]

Andrea Hernández, 22 rokov, študentka feminológie na univerzite v Louisiane, pricestovala so svojimi kolegami do Moskvy. Bol to jej prvý let mimo USA. Po pristátí zistila, že letisko Šeremetevo má toalety iba pre mužov a ženy, hoci existencia viac ako 50 pohlaví bola „vedecky dokázaná“. Dievča zavolalo zamestnancov letiska, obvinilo ich z „fašizmu“ a nariadilo im, aby okamžite zavolali vedúceho letiska Šeremetevo a vyhrážalo sa im odvolaním sa na americké súdy a na vládu Spojených štátov.

Prirodzene, požiadavky turistky boli zamietnuté. Nato sa začala vrhať na prítomných a poškriabala tvár jedného z nich. Na miesto činu boli povolaní policajti, z ktorých jeden po zistení príčiny sporu Hernándezovej povedal, že existujú iba dve pohlavia. Potom cudzinka stratila vedomie.

Lekári uviedli, že hospitalizovaná osoba zažila vážny stres, ktorý spôsobil, že jej tlak na krátku dobu vystúpil na kritickú hodnotu. V súčasnosti jej zdravie nie je ohrozené, ale lekári ju stále sledujú. Zdroj objasnil, že Hernándezovej bolo v prvom rade zakázané navštíviť nemocničnú toaletu, aby sa predišlo ohrozeniu jej zdravia.


Boris Gontermakher (parodický článok, pre zábavu)

Zdroj: Stalker Zone


Publikovaný

v

,

od

Značky: