Vyberte položku Stránka

OSKAR DOBROVODSKÝ: Európa ide dole vodou.

OSKAR DOBROVODSKÝ: Európa ide dole vodou.

Slovenská verejnosť ma pozná ako človeka, ktorému „mentalita“ jeho susedov spravila zo života peklo. Ako človeka, ktorý je v konflikte so štátnou mocou a s tzv. ľudskoprávnymi aktivistami.

Boli časy, keď som si po splnení úloh v práci mohol oddýchnuť, venovať sa sebe. Boli časy, keď som mohol žiť si svoj všedne krásny život. Potom prišla zmena v podobe neprispôsobivých susedov, ktorých nám sem nasťahovali politici zo SNS a SMERu. A s ňou roky premýšľania, ako je toto vôbec možné v civilizovanej krajine! Kde je chyba?

[sociallocker][/sociallocker]

Celá Európa ide dolu vodou. Dlhy, nezamestnanosť, exekúcie, kriminalita, život bez perspektívy. Kto je tomu na vine? Určite nie bežný človek čo chodí do práce. Ten tvorí hodnoty, platí dane , odvody, hypotéky a množstvo poplatkov. A ani ten asociál. Ten robí len to, v čom ho systém podporuje.

To politici v Európe už nevedia ako sa v pote tváre tvoria hodnoty. Nevedia koľko úsilia musí vynaložiť obyčajný človek aby prežil. Kedy oni naposledy vytvorili nejakú hodnotu? Kedy oni naposledy boli nútení vyžiť zo 700 eurovej výplaty?

Všetky tie nezaslúžené výhody, tie nezaslúžene vysoké platy politikov sú zlé nielen v tom, že niekomu sa tie peniaze predtým zoberú. Sú zlé hlavne v tom, že vďaka nim politici stratia čo i len tušenie o tom, ako sa žije bežnému človeku. Pokiaľ vôbec niekedy mali o bežného človeka záujem.

Všetky tie ich agendy, napríklad tá antidiskriminačná. Ak patríte k asociálnym spoluobčanom, vtedy vám aj dom postavia, ak nie, tak zaujímate poväčšine akurát tak daňový úrad….

O autorovi

Príspevky za Júl

Pin It on Pinterest

Share This