Vyberte položku Stránka

Noviny majú informovať a nie konšpirovať.. Aktuality zverejnili článok na základe dohadov. Tzv. mainstream…

Noviny majú informovať a nie konšpirovať.. Aktuality zverejnili článok na základe dohadov. Tzv. mainstream…

Noviny majú informovať a nie konšpirovať..

Aktuality zverejnili článok na základe dohadov.

Tzv. mainstream tvrdí, že nemožno brat vážne tzv. alternatívu, pretože na rozdiel od „serióznych“ médií, vynáša neoverené správy, ktoré sa často ukážu ako nepresné, či zmanipulované.

Aktuality však pri komentovaní kauzy Kočner a jeho Threemy urobili presne to isté, čo sa vyčíta alternatíve. Jednoducho spojili Kočnera a Národnú koalíciu cez obhajcu spomínaného kontroverzného podnikateľa Paru. Ten sa stal na niekoľko mesiacov podpredsedom strany a hoci dnes už v nej nie je, pre „seriózne“ Aktuality to bol dôvod na prepojenie. Pritom sa v zatiaľ uniknutých výpisoch z Treemy slovné spojenie Národná koalícia nikde nevyskytuje – a to dokonca ani v nepriamych narážkach.

Vyzerá to tak, že sa z Kočnera a jeho Treemy stal univerzálny nástroj pre politický džihád liberálnych fanatikov. Je úplne jedno, či má niekto vzťah ku Kočnerovi, či bol spomínaný v aplikácii. Keď sa stanete cieľom, nejaké prepojenie na vás už nájdu. Možno len také, že ste chodili do školy s niekým, koho Kočner spomenul v Treeme. To bude úplne stačiť. S dôkazmi sa obťažovať netreba, platí to staré leninské – verte strane, súdruhovia. Len sa v tomto prípade meno komunistickej strany pretransformovalo na Progresívne Slovensko a meno klasických komunistických denníkov ako Pravda či Smena na Denník N a Aktuality.

https://www.aktuality.sk/clanok/717677/kocnerova-threma-viem-ze-dojdeme-do-ciela-tesil-sa-na-svoju-stranu-kocner/

O autorovi

Príspevky za Február

Pin It on Pinterest

Share This