Vyberte položku Stránka

Nová strana AfS vo Švédsku tvrdí, že islam do krajiny nepatrí

Nová strana AfS vo Švédsku tvrdí, že islam do krajiny nepatrí

Skratka AfS znamená Alternative for Sweden, podobne ako v Nemecku, píše Voice of Europe

[sociallocker][/sociallocker]

S protestami a revolučnými verejnými demonštráciami získala strana Alternative for Sweden (AfS) veľa pozornosti. Nová strana, ktorú v marci tohto roku založil Gustáv Kasselstrand, má pevný postoj k migrácii a islamu.

V sobotu organizácia AfS zorganizovala stretnutie v Štokholme. Na námestí Stureplan predniesol predseda Gustav Kasselstrand a osem členov strany svoje prejavy pred verejnosťou, spomína švédska správa portálu Fria Tider .

Podpredseda William Hahne varuje Švédov zo Štokholmu: „Je to len otázka času, kedy budú znieť výzvy na modlitby z každého ďalšieho mesta vo Švédsku. Prebieha rozsiahla islamizácia Švédska.

Hahne dodáva, že „islam nepatrí do Švédska“ a pokračuje vo svojej silnej reči o tom, ako islamská migrácia zmenila švédsku kultúru a demografiu:

Musíme sa prestať hrať s radikálnymi islamistami! Švédsky štát nás už nemôže chrániť. Ohrozujú nás naivným postojom. Podľa švédskej bezpečnostnej agentúry Säpo je vo Švédsku najmenej 2 000 násilných islamistov!

Nedávno sme boli jednou z najlepších krajín sveta. Boli sme známi ako bezpečná a prosperujúca spoločnosť (…) Ale teraz je Švédsko slávnejšie kvôli znásilňovaniu a vyvážaniu teroru! V zahraničí slúžime ako odstrašujúci príklad! A politici a médiá nás naďalej umlčiavajú ak poukazujeme, že prisťahovalectvo ničí našu spoločnosť!

Je to výmena obyvateľstva, ktorá sa uskutočnila za chrbtom Švédska,“ hovorí a poukazuje na to, že Švédi by mohli čoskoro byť menšinou.

Ale my to skončíme! Sme jedinou stranou, ktorá chce zastaviť prisťahovalectvo a začať s návratmi! VŽDY budeme stáť za Švédskom a budeme na strane švédskeho ľudu!„, uzavrela podpredsedníčka strany.

Švédske všeobecné voľby sa tohto roku uskutočnia 9. septembra. Pred dvoma mesiacmi Alternatívu pre Švédsko už podporila takmer 2% voličov.

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This