Drážďanská polícia vyšetruje prípad, keď mladá 14-ročná Nemka prichýlila na noc 17-ročného migranta zo Sýrie. Ten ju potom znásilnil. O prípade informuje stránka Rádia Drážďany.

Dráďanský prokurátor a polícia v súčasnosti vyšetrujú irackého migranta (17) kvôli podozrenia zo znásilnenia. Oznámil to v piatok popoludní hovorca polície.

Doterajšie dôkazy nasvedčujú tomu, že mladý človek mal byť pozvaný 14-ročnou známou do jej bytu v Drážďanoch Gorbitz. Dievča s migrantom zostalo na noc. ..Po čine, ktorý sa stal v stredu v noci migrant ušiel z bytu 14-ročnej Drážďanky,“ uviedla polícia.

Zatknutie v spoločnom byte v Gorbitz

V priebehu vyšetrovania policajti zadržali podozrivého vo štvrtok v jeho byte. Polícia povedala, že bola vykonaná prehliadka a zadržané dôkazy. Podozrivý žil v spoločnom byte v Gorbitzi, informoval prokurátor. Ďalšie podrobnosti nebudú zverejnené, uviedol generálny prokurátor Lorenz Haase.

Vydaný zatykač

Na žiadosť prokurátora bol vo štvrtok predložený prípad 17-ročný mladíka vyšetrujúcemu sudcovi. Ten vydal príkaz na zatknutie za znásilnenie a migrant bol posadený do väzenia. 17-ročný je teraz v cele predbežného zadržania v Drážďanoch. Vyšetrovanie podľa polície stále prebieha.

Niečo nové?

Podobné prípady sú dnes už bežnou rutinou v Nemecku. Prečo to teda pripomínať?

V skutočnosti je to ďaleko závažnejšie. Ukazuje to na dve veci:

  • Neuveriteľnú úroveň indoktrinácie mládeže, ktorá je pod tak obrovským tlakom vymývania mozgov, že stratila základné sociálne inštinkty. Úspešnosť bubliny, v ktorej vedenie spoločnosti uzamkla veľkú skupinu ľudí je veľmi vysoká. Po troch rokoch stupňujúcich sa problémov, len idiot, alebo úplne slepý človek bude dôverovať potenciálne nebezpečnému indivíduu
  • Pocit víťazstva moslimov. Čo iné si môžete myslieť o bubline „nadržaných“ samcov, ktorí z dôvodu náboženstva a mačistickej kultúry sa považujú za nadradených. Pre ľudí tohto typu je to normálny prejav správania a naopak. Pozvanie mladej ženy, či dievčaťa je pre nich automaticky výzvou prostitútky, ktorá sa chce „pohlavne zblížiť„.

Moslimovia sa správajú v Nemecku ako dobyvatelia

Pred dvoma mesiacmi prešiel stanicou metra v Berlíne sprievod moslimov. Svedok ho natočil 8.12. 2017, na stanici U6 Friedrichstraße, Berlín. Kričali „Alah Hu Akbar“ a „F *** You Trump“ a mávali palestínskymi vlajkami v zástupe, ktorý pozostával len z arabských mužov.

Je šokujúce vidieť a počuť to v nemeckom meste, ktoré nemá nič spoločné s Palestínou ani USA. Toto video perfektne ukazuje kultúrnu katastrofu spôsobenú falošnými, ale aj skutočnými utečencami v Európe.

V súčasnosti je ešte horšie to, že fráza Alah-Hu-Akbar sa pre akéhokoľvek nemuslima spája väčšinou s ISIS. Jediné, čo takýto sprievod spôsobí, je vyvolanie strachu. Autor varuje pred zneužitím tohto videa a tvrdí, že čokoľvek napísal, je pravda

Ľudia majú strach, islam vyhral

Dánska ministerka pre integráciu Inger Støjberg tvrdí, že kvôli strachu z násilia islamu sa bojíme ho kritizovať a karikovať. To je však príznak prehry, islam podľa nej vyhral

Ministerka navštívila divadelnú hru, kde sa herci vysmievali Mormonom. S hrôzou si uvedomila, že podobnú hru, kde by sa herci vysmievali islamu nie je dnes možné uviesť zo strachu pred násilím

Podľa nej sme prehrali

Ide o to, že sme prehrali, začali sme sa báť náboženstva s fanatikmi, ktorí sa nám vyhrážali, aby nás umlčali. A my si to ani nepripustíme.

A ľudskoprávne organizácie, ktoré stoja v prvých radoch aby bránili islam, mlčia, keď niekto „uráža mormonov„.

Rozdiel je zjavný. Mormoni nemajú bomby, ktorými vás chcú vyhodiť do vzduchu, nenosia so sebou nože, aby vás podrezali, ani nevrážajú náklaďákmi do davov nevinných ľudí

Satira proti náboženstvu je rovnaká bez ohľadu na náboženstvo. Veľký rozdiel sú reakcie tých, ktorí sa cítia ranení, tých, ktorí nazývajú islam „náboženstvom mieru“ a „v skutočnosti používajú zbrane, násilie a teror.“ hovorí ministerka na konci.