Marián Kechlibar zverejnil video z Nemecka, z ktorého mrazí. Vlna podobnej nenávisti a fanatizmu vyniesla na povrch Hitlera a priniesla tragédiu pre stovky miliónov ľudí.

Nemci boli vždy národom, ktorý disciplinovane a kolektívne dokáže plniť čokoľvek a dotiahnuť to do perfektného konca. Nepoznajú mieru, nevedia, kedy sa treba zastaviť.

Dnes je vedúcou nemeckou ideou zachrániť svet pred migrantskou tragédiou. V ich predstavách je to len technická záležitosť. Príde migrant (samozrejme vždy uteká pred vojnou a zlým Assadom), dáme mu najesť, posadíme ho buď do školskej lavice, ak hlási, že má 4 roky – však nesmieme nikoho diskriminovať, alebo mu benevolentne pridelíme nejaký slušivý domček v širšom centre Berlína aj pre jeho štyri manželky, či v prípade, že prejavuje neodbytnú chuť sa učiť, alebo pracovať, zaradíme ho do nejakého kurzu, najlepšie do Bundeswehru, však onedlho bude potrebná veľká armáda – zrejme na neposlušné krajiny.

Je to vlastne veľmi jednoduché, je to len o snahe. Žiadny počet migrantov nie je konečný, v predstavách nemeckých aktivistov zdroje rastú na strome.

Každý, kto nesúhlasí dostane nálepku rasistu, fašistu a xenofóba. Ľudí s nálepkou treba zničiť za každú cenu. A Nemci to vedia. Keď sa raz rozhodnú, robia to naplno a so zápalom, ktorý je pre nich tak typický.

A keďže žiadnu hranicu nepoznajú, v ich svätom boji nesmie stáť žiadna cesta – tak v Nemecku, ako aj v zahraničí. Rovnakým spôsobom Nemci ničia Európu už stovky rokov.

V skutočnosti sa z Nemecka stáva v poslednej dobe totalitný štát s potenciálom prebublať svoju nenávisť a hlad po „konečnom riešení“ do svojho okolia. Tlak na migračné kvóty voči neposlušným východným krajinám, snaha po presadení cenzúry v Európe či potrestaní neposlušných a presadzovanie týchto nezmyslov cez centrálne európske inštitúcie je len inak pomenovaný Drang nach Osten, ktorý znamenal genocídu Slovanov.

Nemecko treba zastaviť – čím skôr.

K tomu Marián Kechlibar píše:

Vážení a milí, pred pár dňami som narazil na nasledujúce video, ktoré má len necelé štyri minúty. Zachytáva príchod politika za AFD, Martina Schillera, na radnicu mesta Münster. Ten deň (19.6.) Sa malo hlasovať o tom, či Münster prijme ďalších utečencov. ( Nemecký originál s titulkami tu .)

Atmosféra ma zaujala (a nie v dobrom) natoľko, že som Martina Schillera kontaktoval a ponúkol mu preklad. Domnievam sa totiž, že taký krátky film pomôže českému čitateľovi pochopiť, prečo Nemecko robí to, čo robí, lepšie ako tisíc slov v tisícke článkov.

Pozor, nemôžem úplne ručiť za kompletnosť kontextu . Sú tam nejaké strihy. Ale správanie davu a verbálne prejavy niektorých jeho členov sú podľa môjho názoru dosť vypovedajúce.

Zapnite si české titulky (tlačidlom nastavenie vpravo dole). A vychutnávajte.