Video, ktoré nahral Tommy Robinson, zakladateľ anglického hnutia „England Defence League (EDL)“ ukazuje v plnej nahote neuveriteľnú cynickosť a manipulatívnosť mediálnej mafie

Tommy Robinson na protest proti strate národnej identity založil hnutie EDL v roku 2009. V roku 2013 ho opustil a dal sa na dráhu aktivizmu.

V roku 2015 sa zapojil do zakladania britskej Pegida UK, čo je britská pobočka nemeckej organizácie Pegida. Organizácia má za cieľ bojovať proti “ islamizácii našich krajín„.

Píše a vysiela pre The Rebel Media ( skrátene The Rebel), čo je kanadský pravicový portál. Je autorom autobiografie „Nepriateľ štátu“ a spolu s Petrom McLoughlinom autorom knihy „Mohamedov Korán: Prečo moslimovia zabíjajú kvôli islamu„.

Video je záznam demonštrácie z nemeckého mesta Cottbus.

Tommy Robinson opisuje atmosféru a zisťuje, že všetci, ktorí sa označujú za novinárov, odmietajú situáciu komentovať. Dokonca člen štábu verejnoprávnej televízie ARD zakazuje jednej pracovníčke, aby na kameru povedala hodnotenie akcie.

A aj komentár, ktorý poskytla pracovníčka Die Welle, žiada novinárka vymazať. Uvedomuje si, že na kameru povedala viac ako mal (alebo smela)

Chcem, aby ste to vymazal,“ hovorí. „Neviem tak dobre hovoriť

Celá situácia má nádych absurdnosti. Médiá v Nemecku, ktoré sa honosne označujú za nositeľov pravdy, v skutočne odmietajú informovať pravdivo. Namiesto tisícok vystrašených občanov podsúvajú obraz fašistov, pochodujúcich po uliciach. Chcú zabrániť, aby sa národ dozvedel pravdu.

Podľa výpovedí na demonštrácii sa ľudia boja, vyhadzujú ich z práce ak protestujú proti migrantom, prenasleduje ich polícia. Násilie vraj zasahuje tak ďaleko, že hrozí postih každému rodinnému príslušníkovi, ak má niekto z rodiny „nesprávny názor“.

O toto sa v mainstreamových médiách nikto nezaujíma. Naďalej namiesto pravdy podsúvajú zmanipulovaný a zdeformovaný obraz skutočnosti

A pravdou je, že migrácia, ktorú spustila Angela Merkelová krajinu zabíja. Ľudia pracujúci v mainstreamových médiách sa na tejto likvidácii národa aktívne podieľajú.