Vyberte položku Stránka

Manipulácia Google v priamom prenose

Manipulácia Google v priamom prenose

Google po zistení, že text Slobodného výberu sa vo vyhľadávaní ocitol na prvom mieste, okamžite zakročil a zmenil výsledky.

[sociallocker][/sociallocker]

Málokedy máme príležitosť vidieť prácu moderných cenzorov tak priezračne ako sme to mohli pozorovať ešte dnes.

Aktivisti sa počas včerajšieho dňa začali náramne rozčuľovať, ako je možné, že sa pre kľúčové slovo „marakessky kompakt“ ocitol na začiatku vyhľadávača Google text nášho portálu

Konkrétne išlo o náš článok pod názvom „MARÁKEŠSKÁ DEKLARÁCIA: Ako pripraviť pôdu v Európe pre milióny Afričanov

Zdá sa, že aktivisti začali žeraviť klávesnice a v rámci ochrany demokracie a slobody slova napísali sťažnosť na „vrchnosť“ Samozrejme demokracia v ich podaní je súťaž len s jedným typom názoru a sloboda slova znamená iba sloboda zverejnenia jedného názoru…

Vrchnosť“ zareagovala a Google okamžite vyradil Slobodný výber prakticky odvšadiaľ. Jednoducho sme prestali existovať. Pritom ešte ráno výsledok vyhľadávanie bol podľa toho, ako sa to ukazovalo aktivistom.


Edit 18:20 Podľa hlásení niektorých ľudí Google opäť umožnil vyhľadať slobodný výber. O zmenách vás budeme informovať


Napríklad si skúste dosadiť do vyhľadávania

marakessky kompakt site:slobodnyvyber.sk

Malo by to nájsť uvedený článok. Nenájde to.

Nielenže nenájde ani článok, jednoducho nič. Nenájde ani celý názov článku, rovnako ako žiadne spojenia migranti so Slobodným výberom. Nenájde ani žiadne slovo marakes pri slobodnom vybere, Agenda 2030, migranti apod. Google skrátka zcenzuroval výsledok vyhľadávania o obsah Slobodného výberu odplával do virtuálneho neba.

Ako to vieme?

Skúste si napríklad vo vnútornom vyhľadávaní na stránke Slobodného výberu napísať kľúčové slová

https://slobodnyvyber.sk/?s=agenda+2030, https://slobodnyvyber.sk/?s=migranti, https://slobodnyvyber.sk/?s=Marakes

Rovnako, ak použijete vyhľadávač Startpage, ktorý nefiltruje výsledky podľa nariadenia cenzorov, náš článok sa objaví

Poučenie

Skrátka, žijeme v dobe, ktorá sa až tak od totality nelíši. Rozdiel je len v spôsobe likvidácie. V minulosti bolo treba človeka zabiť, aby ste ho umlčali. Dnes ho stačí digitálne vymazať.

Je to poučenie aj o tom, ako si predstavujú slobodu neozväzáci. Jednoducho s Vami nemienia a nebudú diskutovať. Už samotná hrozba, že niekto prinesie opačný názor je neprípustná. Uvedený článok, ktorý našli na prvom mieste, bol totiž faktografický. Nevyvolával vášne, len prinášal informácie, o ktorých sa globalisti a aktivisti akosi neráčili zmieniť. Odhaľoval pravdu. A to je niečo, čo sa neodpúšťa.

Záverom, ak budete chcieť vedieť, čo sa na Slobodnom výbere píše, nespoliehajte sa na Google, ani na sociálne siete, kde sme cenzurovaní tiež. Kliknite si priamo na stránku a do vnútorného vyhľadávanie napíšte, čo hľadáte.

Alebo použite iný vyhľadávač, ktorý zatiaľ ešte nezačal cenzurovať, ako napríklad spomínaný Startpage

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This