Keď sme s priateľmi po 20. marci uvažovali ako ďalej po zániku Konzervatívneho Výberu, povedali sme si, že tentokrát to bude všetko inak. Vedeli sme, že len samotné spustenie nového webu nestačí. Pre nový začiatok sme potrebovali dobrý a hlavne reálny príbeh. 

Ako vznikol nápad projektu „Sny, ktoré nesmú zostať na polceste“.

KVonline.sk nebude len konzervatívnym výberom správ a názorov zo sveta. Ponúkne aj istý konzervatívny životný postoj a činy. Jeho pridanou hodnotou bude práve spoločný občiansky darcovský systém s Centrom pre pomoc v núdzi a občianskym združením Všetkým Deťom, prostredníctvom ktorého budete môcť nielen podporiť KVonline.sk ale aj napomôcť k lepšiemu osudu konkétnych ľudí. V tomto prípade nepôjde o vzletné slová a frázy. Priebežne vám predstavíme vždy konkrétneho mladého človeka v nepriaznivej situácii a kampaň na jeho pomoc bude trvať len niekoľko dni, kým sa nedosiahe suma ktorá poslúži ako katapult, aby sa daný človek pohol z kritického miesta.

Rovnako budete môcť prostredníctvom občianskeho darcovského systému pomôcť samotnému KVonline.sk, podporiť preklady zahraničných textov alebo „tématických seriálov“, ktoré pripravujeme. Tým sa KVonline.sk stáva aj vašim webom a Vy súčasťou dobrého príbehu.

Dnešok má pre nás, ľudí okolo KVonline.sk príchuť výnomočnosti. Jeden malý sen sa nám splnil a prvý krok máme za sebou.

KVonline.sk sa etablovalo ako úspešný web, čo potvrdzujú čísla za prvý týždeň júna 2017.

Chceme sa spájať aby sme boli silnejší. Občianske združenie Všetkým deťom sa spája so združením Centrum pre pomoc v núdzi pri projekte „Sny, ktoré nesmú zostať na polceste“.

KVonline.sk inicioval vznik webu slovenskapozicia.sk, ktorý bude spustený k 1.9. 2017 a kde už teraz vzniká neformálny klub Slovenská pozícia, ktorého mottom je „Slovenská pozícia v Európe, Európa v Slovenskej pozícii“.

Najdôležitejší je však dnes pre nás projekt „Sny, ktoré nesmú zostať na polceste“.  Ten oficiálne dnes spúšťame. Viac sa postupne dozviete na stránke vsetkymdetom.sk.

Redkacia KVonline.sk