Vyberte položku Stránka

Komentár nie je k obsahu, ale k pozadiu videa. Povedzme si otvorene, naviac na…

Komentár nie je k obsahu, ale k pozadiu videa. Povedzme si otvorene, naviac na…

Komentár nie je k obsahu, ale k pozadiu videa.

Povedzme si otvorene, naviac na Pracujúcu chudobu a „spolčenie so Smerom“ pindajú členovia strany SaS. Možno preto, že zakladateľ združenia Miro Kuruc mal k tejto strane blízko.

Strana SaS však už zabudla, že sa Smerom dohadovali obchody aj ona. Tak si pripomeňme, akým spôsobom bolo dosiahnuté, za čo dnes ďakujú tisícky slovenských voličov strane SaS.

V roku 2012 bol v Česku prijatý zákon, ktorý umožňoval držiteľom obyčajného „vodičáku“ na osobné autá jazdiť na motorke s obsahom valcov do 125cm3. Tieto motorky sú obratné, v meste nezdržiavajú premávku a umožňujú dokonca jazdu po diaľnici.

Z prostredia strany SaS vzišiel nápad presadiť túto dobrú myšlienku aj u nás. V tom čase mala monopol na vládu strana Smer, ktorá v roku 2012 získala absolútnu väčšinu. Bez jej schválenia a podpory nemohol byť prijatý žiadny zákon.

Jednania so Smerom sa ujali vtedajší poslanci za stranu SaS, Droba a Chren. Robili tak prácu, ktorú dnes poslanci ten istej strany označujú za zradu, špinavý obchod a spriahnutie sa so zločincami. Strana SaS sa nakoniec dohodla so Smerom a zákon bol schválený
https://www.aktuality.sk/clanok/225518/beckove-vodicske-preukazy-aj-na-silnejsie-motocykle-rozhodne-parlament/

Milí fanatici, členovia strany SaS, nechcete sa občas pozrieť do truhlice spomienok? Je pravda, že vy si to odmietate pamätať. Vašou smolou je, že si to naopak pamätá množstvo ľudí.

Mzdy v inzerátoch, sloboda hovoriť o vlastnej mzde a teraz pracovné súdy zadarmo. Ale zrazu je problém. Tak si to celé uveďme na pravú mieru.

O autorovi

Príspevky za Máj

Pin It on Pinterest

Share This