Vyberte položku Stránka

Keď sa americký politik na strane progresivistov pomýli, aj pravdu povie :D Ešte si…

Keď sa americký politik na strane progresivistov pomýli, aj pravdu povie :D Ešte si…

Keď sa americký politik na strane progresivistov pomýli, aj pravdu povie 😀

Ešte si možno pamätáte viceprezidenta Baracka Obamu Joe Bidena. Jeho výkony pri prezentácii okupácie Ukrajiny ako „šírenia demokracie“ vojdú časom do dejín. Rovnako ako korupčný škandál, keď doslova prikázal vyhodiť prokurátora, ktorý chcel na Ukrajine vyšetrovať podozrivé aktivity jeho syna Huntera. Tak tento pán by sa rád stal americkým prezidentom.

Joe Biden mal na mítingu v Iowe ohnivú reč, kde vyslovil zaujímavú tézu – vraj si pred faktami volíme pravdu (We choose truth over facts). Iste len sa mu pokĺzol jazyk, možno chcel povedať, že fakty sú viac ako klebety, resp. pravda sa nakoniec vždy ukáže, alebo niečo podobné. Rozhodne to však dokumentuje politickú scénu Západu.

Či ide o zelené, alebo klimatické nezmysly, predstavy o „rode, ktorý nemá nič spoločné s pohlavím“, sociálno-inžinierske pokusy typu inklúzia, ktoré idú proti všetkým pedagogickým zásadám, rôzne homosexuálne politiky, apod. Všade tam sa prijala PRAVDA nejakými aktivistami a odvtedy už fakty nikoho nezaujímajú. Keď sú fakty v rozpore s ideológiou, honosne nazvanou PRAVDA, no tak tým horšie pre fakty.

O autorovi

Príspevky za Máj

Pin It on Pinterest

Share This