Vyberte položku Stránka

Keď propaganda bije do očí.

Keď propaganda bije do očí.

Pred necelými dvoma týždňami sa ukončila séria súťaží krásy, kde najviac sledované súťaže vyhrali černošky.

Všetky ženy sú krásne, nezáleží na farbe kože. Problém je, keď sa z farby urobí fetiš.

V minulosti čierne ženy nesmeli v Amerike ani vstúpiť do verejných priestorov. Farba kože rozhodovala, aké práva bude človek mať.

Tlak bojovníkov za ľudské práva, ako bol reverend King priniesol výsledok. Farba kože prestala byť znakom, ktorý určoval kvalitu človeka.

Bohužiaľ, aktivisti po dosiahnutí zrovnoprávnenia nebelochov v Amerike neprestali. Ich životným cieľom sa stala výroba nepriateľa. Stal sa ním biely človek ako taký.

Kým aktivisti nemali moc určovať smerovanie verejnej mienky, boli to len extrémisti, protibieli rasisti. Lenže dnes tú moc získali. Nakoniec, aj hlasovanie v prezidentských voľbách, keď čierni volili Obamu len kvôli farbe kože a aktivisti to oslavovali, niečo naznačovalo.

Súťaže krásy ako veľmi populárne udalosti, sa stali prirodzeným cieľom a terčom progresivistov. Podľa nich už nerozhoduje len to, či je žena krásna, alebo nie.

Výskyt krásnych žien je podobný v každej populácii. Ak je černochov v Amerike oveľa menej, černoška má v objektívnej spoločnosti štatisticky menšiu šancu vyhrať. Nie preto, že by boli belošky krajšie, ale kvôli ich mnohonásobne vyššiemu počtu. Ak všetky súťaže ovládané a sponzorované progresivistami vyhrajú černošky, potom je možné pochybovať o samovoľnom priebehu udalostí.

Zdá sa, že opäť zavládol tvrdý rasizmus. Opäť je dôležitá farba kože. Svet sa oblúkom vrátil o sto rokov do minulosti. Dnes by mal Martin Luther King opäť dôvod postaviť sa na barikády.

https://tn.nova.cz/…/cernosky-symbolem-krasy-letos-vyhraly-…
https://www.cnn.com/…/miss-universe-milestone-fo…/index.html

Zdroj: https://www.facebook.com/137730750182495/posts/511532342802332

O autorovi

Príspevky za Apríl

Pin It on Pinterest

Share This