Vyberte položku Stránka

Keď právo neplatí (ak ste migrant) 24 ročný Afgánec s povolením na pobyt v…

Keď právo neplatí (ak ste migrant)

24 ročný Afgánec s povolením na pobyt v Nemecku podľa prokurátora len spôsobil zranenia svojej 21 ročnej žene, ktorá na následky zranení umrela. Čiže ide o trestný čin zabitia.

Prečo sa to takto špecifikuje? Existuje totiž ešte trestný čin vraždy. Rozdiel medzi nimi je v tom, koľko dostanete ako trest. Za zabitie je 5 rokov, za vraždu až doživotie.

Posúďte sami. Manželia, obaja z Aganistanu (zrejme) žili vo Švédsku. Manželka navštívila známu v nemeckom Dortmunde. Známa nechala ženu so svojimi deťmi v byte. Keď sa vrátila, deti boli v poriadku, ale žena zmizla. Po celom byte boli stopy krvi. Neskôr si všimla, že zmizol aj kufor, ktorý sa našiel na stanici S-Bahnu. V kufri bolo telo mladej ženy, zohavené 70 bodnými a reznými ranami nožom. O deň neskôr bol v Zwickau zadržaný aj manžel Afgánky, ako podozrivý z trestného činu.

Prokurátor tvrdí, že neexistuje motív, pri výpovedi Afgánec nič neobjasnil. A vraj preto ho nemožno obviniť z vraždy, ktorá sa od zabitia odlišuje účelom kvôli uspokojeniu sexuálneho pudu, chamtivosti alebo inak nízkych motívov, uskutočnenej zákernými, krutými alebo vulgárnymi prostriedkami, prípadne s cieľom uľahčiť alebo zakryť iný trestný čin.

70 rán nožom je zrejme taký normálny čin kultúrneho obohatenia. Musíme predsa chápať kultúrny zmätok Afgánca, nakoniec, zrejme bude vinná spoločnosť, ktorá ho dostatočne nepodporila…

https://www.derwesten.de/staedte/dortmund/dortmund-nrw-junge-frau-21-70-fach-abgestochen-und-im-koffer-entsorgt-mord-verbrechen-id226641017.html

O autorovi

Príspevky za Apríl

Pin It on Pinterest

Share This