Vyberte položku Stránka

Kde sú dôkazy proti Trumpovi? Správa špeciálneho vyšetrovateľa Muellera a jeho včerajšie vypočutie pred…

Kde sú dôkazy proti Trumpovi? Nikde…

Správa špeciálneho vyšetrovateľa Muellera a jeho včerajšie vypočutie pred členmi Kongresu hovoria jednoznačne. Žiadna spolupráca Trumpa s Rusmi neexistuje, resp. Muellerov tím o tom nenašiel žiadny dôkaz.

Od roku 2016 je Trump potápaný práve na tejto téme. Avšak neexistencia dôkazov napriek jednému z najintenzívnejších a najrozsialejších pátraní v americkej histórii dáva za pravdu Trumpovi a republikánom.

Demokrati dúfali, že im pred voľbami Mueller dá nejaké tromfy do rúk. Nestalo sa tak. Namiesto toho im fakticky nasadili osliu hlavu. Za idiotov sú dnes všetci, ktorí prisahali, že Trump je ruský agent.

Samozrejme, demokrati a hlupáci typu Smatana, to budú tvrdiť naďalej. Podľa nich nenájdenie dôkazov neznamená, že neexistujú. Nakoniec, žijeme v postfaktuálnej dobe a dôležité nie je to, čo fyzicky existuje, ale to, čo si myslíte. Fakty nikoho nezaujímajú, dôležité sú emócie a pocity, tie určujú, čo sa bude považovať „za pravdu“.

Keďže sa rozpadla hlavná téma protitrumpovského frontu, nastupuje krízový manažment. Podľa demokratov je neodpustiteľným prehreškom Trumpa, že zasahoval do vyšetrovania Muellera. Alebo to aspoň tvrdia. Už to však nie je víťazná téma, na odvolávanie Trumpa z funkcie to nestačí.

Záver je jednoznačný. Trump práve získal bonus pre prezidentské voľby v budúcom roku. Niet sa čo diviť jeho víťaznej nálade. Ešte jedna-dve podobné spackané akcie demokratov a voľby budú už len formálnou záležitosťou.

Napriek lživej propagande na Slovensku, ktorá sa popri obhajobe perverzít občas venuje aj Trumpovi, jeho podpora v USA je obrovská. Nie je pravda, že voliči ho odmietajú, týka sa to len 95% amerických médií, ktoré sú proti súčasnému prezidentovi. Ekonomika dosahuje pôsobivé parametre, ľudia majú prácu a zarobia aj kvôli daňovým úľavám viac. Trump sa stará, aby tieto úspechy nezapadli a jeho twitterový marketing vychádza. Muellerove vypočutie dalo nadchádzajúcej prezidentskej kampani skutočne zvláštnu tvár.

https://www.tagesschau.de/ausland/reaktionen-mueller-aussage-101.html

O autorovi

Príspevky za Február

Pin It on Pinterest

Share This