Ťažko je súperiť dvom chemikom, z ktorých je jeden samozrejme len pasívny, pretože on destiláty len požíva, v roku Psa. Je to rok Venuše, ktorá fandí ľuďom dožadujúcim sa akejkoľvek extázy, kadejakej „fílii“, navyše drahouš Drahoš aj dobre vyzerá.

Nevyhral kóšer rusofil, len tak trocha populista, ale to bude zas vyrovnávania stavu s povelmi z US Embassy, najprv asi budú naháňať ruských hackerov, ktorí narúšajú voľby v celej Galaxii, i v paralelných svetoch.

Nuž vyhrala „česká hospoda“, fajčiari trávy a konzumenti iných drog bohužiaľ boli v menšine. Možno je to tým, že menšiny budú vždy v menšine a tým, že väčšina by mala byť solidárna s menšinou. O právach sa totiž nediskutuje, ale potom neviem prečo nezavedieme stavovský štát! Také kráľovstvo, cisárstvo, absolutistickú monarchiu, do čerta s demokraciou, ak plodí Zemanov!

No ja by som tú „českú hospodu“ upresnil, pretože Zemana volil aj veľmi inteligentný a múdry muslim žijúci v Česku – Hatem Berrezouga a takých bude určite viac. Ja myslím, že tento by strčil celú českú kaviareň spolu aj so slovenskou do vrecka čo sa týka vedomostí, znalosti jazykov a pod., takže so škatuľkovaním opatrne.

Podozrievam Zemana, že ako bývalý komunista, ktorého zo strany samozrejme vyhodili, je len taký povrchný rusofil, že to má len z nasiaknutej teórie marxizmu, ktorý došiel zo ZSSR ten sklon. Možno ten druhý chemik Drahoš, keby ešte v tom svojom laboratóriu viac popracoval s krivuľami, bol by lepší rusofil, ktohovie. No tiež venušanský typ, a tiež hovorí čo zas iní ľudia radi počujú, však Západ je raj a bratská láska a spasíme Afriku, lenže nie v Afrike, ale u nás doma. A je Zeman vôbec veriaci?

Ono každé voľby prezidenta ukazujú akí sme ešte nezrelí, ako aj tvrdí libertariáni sa správajú ako stredoveký plebs, ktorý hynie za svojim pánom kráľom. Do neho si premieta svoje túžby, do neho vkladá to, čo by mal urobiť on sám.

A hor sa do chémie a alchýmie! Do budúcnosti to budeme naozaj potrebovať …