Sa mi stalo, že sa mi ráno na fasabukoch objavil odkaz na Samov článok o udalostiach minulého týždňa. Aj som prečítal, aj som zhusta súhlasil…. ale aj tak som po dlhej dobe pocítil neodolateľné nutkanie prispieť do debaty.A tak som spáchat totok.

Ako sme minulý týždeň dobehli & predbehli vyspelý západ

(a zvládli sme to ešte za čias ranného Husáka)

Ako Samo správne píšeš, udialo sa toho kopa minulý týždeň. Ty si si všimol niečo, ja som si všimol niečo, spojenie oboch vnemov potom vytvára vcelku plastický obraz. Akurát si neodpustím malé rýpnutie – to čo si si všimol Ty (zavraždený Filipínčan) do tej mojej sociálnej bubliny preniklo a ver či never, vyvolalo tam +/- podobné emócie, ako v tej Tvojej, kým to čo som si všimol ja (zavretý Tommy Robinson) do tej Tvojej skoro určite nepreniklo a ak áno, o kompatibilite vyvolaných emócií by sa dalo úspešne pochybovať.

To bolo tak – v Kingdom of kondom [pozn.ed – alias Veľká Británia 🙂 ], v jednej z tamojších neexistujúcich no-go zón (presne takej akými nás strašia rôzni Kollárovia a iné nepriateľské podvratné živly), sa pekných pár rokov diali presne také veci, o akých zvyknú písať rôzne konšpiračné pramene.

Totiž že tam dlhodobo pôsobil gang ľudí spájaných najmä úprimným vyznávaním životného štýlu zavedeného pedofilným lupičom z púšte, čo sa konkrétne prejavovalo dlhodobým systematickým znásilňovaním menejcenných neveriacich detí.Ten strašný šok že niečo podobného sa môže stať akože lajk for ríl [pozn.ed. – v skutočnosti], dokonca aj keď toto opisujú prakticky výlučne putinskí trollovia, počujem až sem.

Vec prebiehala ROKY a počty znásilnených DETÍ idú do TISÍCOV (ak neveríš konšpirátorom, zagúgli a nájdi si na stránkach BBC napr. Rotherham + pedophile gang), pričom hlavnou prekážkou ľudí čo vedeli a chceli to zastaviť boli….. ehm….. nuž, ľudia ako úplne konkrétne TY. Znovu zo správy BBC – úrady boli o stave vecí dlhodobo informované, ale prípady (ešte raz aby sa nezabudlo : ZNÁSILNENÝCH DETÍ) boli úradmi systematicky dlhé roky hádzané pod stôl.

Lebo medzi úradníkmi a policajtmi a pracovníkmi sociálky panovala dôvodná obava, že ak začnú do veci vŕtať, budú obvinení z omnoho horšieho zločinu než je skupinové znásilnenie dieťaťa. Konkrétne z rasizmu.

Verím že oceňuješ vyspelosť našej gubernie oproti Kingdom – u nás je typickým „našim človekom“ ctihodný pán podnikateľ čo odrbáva na daniach a štátnych zákazkach, prípadne prezident ak skrz bieleho koňa v katastri šlohne susedovi roľu. Že by bol našim človekom aj nejaký pridrbaný sandál čo dá do týždňa aspoň jeden pedofilný gang rape [pozn.ed – skupinové znásilnenie], na tento level sme ešte nedorástli.

Ak teraz predýchavaš a nevieš pochopiť čo s tým majú ľudia ako TY – nuž, ľudia ako JA, by sa primárne starali, či gang pedofilných znásilňovačov skončil tak ako má, t.j. vyvedením páchateľov na námestie a pomaličkým odrezaním všetkého čo prečnieva, za búrlivého potlesku daňových poplatníkov. Ak by následne štatistika pôvodu páchateľov vyzerala hrubo nepomerne v neprospech určitej skupiny populácie (o ktorej rôzni konšpirátori tvrdia že pochybujú o ich schopnosti/ochote akceptovať miestne normy vrátane tej že deti sa neznásilňujú, ani keď sú neveriace a neviditeľný kamarát mi to povolil ), povedali by sme že toto sme vraveli už dávno.

Ale jesto vcelku vplyvná skupinka ľudí, čo by urobila peklo na zemi každému, kto na jedného násilníka pakistanského pôvodu neprivlečie aspoň piatich bielych Angličanov, lebo je jasné, že sa zameriava rasovo čiže je to jasný rasistický prakokot, ktorého by bolo zahodno vyraziť z roboty a prípadne aj rovno zavrieť za šírenie klamstiev a nenávisti. A ono aj anglickí úradníci a policajti splácajú hypotéky a tak….

Verím, že Ti nerobí absolútne žiaden problém predstaviť si paralelu na Slovensku – napríklad lokalita Angi mlyn by bola známa tým, že tam roky pôsobí gang Rómov čo systematicky znásilňuje biele deti z celých Michaloviec a počet prípadov ide do stoviek. Ale sa to nevyšetruje, lebo keby áno, celá pendrekáreň skončí mimo službu skrz jasný rasizmus.

Viem si úplne živo predstaviť, ako znásilnenému decku vysvetľuješ že je rasista lebo kvóta na Rómov je už naplnená a kým nezavrieme aspoň desať bielych násilníkov, nedá sa nič robiť lebo štatistika by vyzerala rasisticky. Verím aj, že ako otec takéhoto dieťaťa by si si prial urýchlené ututlanie, lebo šírenie hate speech je horšie pedofilného znásilnenia a narúša nerozbornú jednotu v kráčaní k multikultúrnemu raju hare hare kumbayaaaaa.

Bohužiaľ, rasizmus anglických prakokotov zvíťazil a problém sa aj napriek úprimnému úsiliu (či uhádneš koho) nepodarilo ututlať, aktuálne je v procese šetrenia/súdenia asi desať podobných ojedinelých prípadov skrz celý Kingdom. Nespája ich samozrejme nič okrem rôznych konšpirátorských teórií o kultúrnych vzorcoch správania sa a kompatibilite rôznych kultúrnych vzorcov na tom istom území.

A teraz nastáva tá časť, kde sme už dávno dobehli a predbehli vyspelý západ.

Verím že si fpoho vieš nie len predstaviť ale aj odôvodniť, prečo by sa o podobných prípadoch malo informovať podľa možnosti vôbec nijako, lebo veď každý jeden podobný prípad len ženie vodu na mlyn lživej propagande o existencii muslimských gangov čo dekády terorizujú okolie v no-go zónach. Pričom je nám jasné, že žiadne nogo zóny neexistujú a moslimské pedofilné gangy detto, ako hovoril docent Chocholoušek, je to vzácny prípad excesu, ktorý sa nám opakuje maximálne raz za desať rokov. Prípadne mesiacov. Prípadne dní.

Verím, že si vieš predstaviť aj to, že by napríklad Nko o stovkách znásilnených detí gangom „našich ľudí“ neinformovalo podľa možnosti vôbec, ak tak sedem riadkovou notickou na strane 18, lebo jedna vec je dav znásilnených detí, ale nejaký ten dotrhaný pohlavný orgán dvanásťročného decka prípadne desiatky, prípadne stovky takých deciek predsa nie je dôvodom, aby pred súd vyslali redaktora.

Lebo veď tým by padli na level rôznych prakokotích konšpirátorov.

Samo, nepochybujem že ako zástanca teórie o možnosti existencie čiastočného tehoten… sorry, čiastočnej slobody prejavu, by si vedel poskytnúť úplnú dizertačnú prácu o tom, prečo je cenzúra a úmyselné neinformovanie v zásade strašné fašistické totalitné svinstvo, okrem prípadov keď je cenzor z Tvojej bubliny, vyznáva tvoje názory a vymazáva len tie správy ktoré nechceš aby sa zverejnili, lebo vtedy je to skvelá vec a len pre vaše dobro, vy banda debilov.

Ale našiel sa človek, istý Tommy Robinson, ktorý – zjavne na priamy príkaz od Putina – prišiel pred súd a natáčal reportáž o odsúdení pedofilného gangu našich ľudí. A tak prišli fízli a zbalili ho. A následne mu sudca ktorý situáciu sledoval z okna (a teda bol svedok a teda by mal byť vylúčený čisto z princípu) v superrýchlom konaní dal 13 mesiacov. Lebo natáčaním reportáže o skončenom (!) pojednávaní na ulici MIMO budovy súdu narúšal integritu a dobrú povesť našich ľudí, kráčajúcich z tohto súdu s pálkou za skupinové znásilnenia.

A tak milý Tommy skončil v lochu ešte rýchlejšie než gang násilníkov, čo bojovníka proti rasizmu ako si Ty, musí veľmi potešiť. O jeho šance na prežitie v base môžeme uvažovať, ale minule ho úmyselne zatvárali na celu s vyznavačmi…. a just nepoviem čoho, takže pravidelne končil na ošetrovni s nejakými tými zlomeninami a bodnými ranami.

Tommy

„Prakokot“ Tommy Robinson zmlátený moslimským gangom. Podľa opisu bubliny Sama Marca je to „Pes, ktorý si zaslúži psiu smrť“

Samo, verím že sa pridáš k osvedčenému sloganu „Psovi psiu smrť!“ a jej veličenstvu úprimne dopraješ, aby náklady na výkon trestu boli čo najnižšie skrz predčasný odchod prakokota z tohto sveta.

Bohužiaľ, ukázalo sa že Kingdom ešte stále nie je prakokotfree územie, taže sa dejú (tuším aj dnes) demonštrácie miestnych rasistov a iných prakokotov, napr aj fanúšikovia pár klubov anglickej futbalovej ligy (viem, tá liga už nie je čo bývala ale aj tak), ktorí akosi nesúhlasia so zavretím Tommyho Robinsona za to, čo MALA urobiť BBC (lebo na to si ju platia v celej jej verejnoprávnosti), ale neurobila to a tak sa to pokúsil urobiť za ňu.

A tak sa napríklad stalo, že hasič s 22 ročnou praxou zdieľal na fasabukoch svoj nesúhlas so zadržaním Tommyho Robinsona a druhý deň mu z roboty volali že je postavený mimo službu. Lebo zdieľa hate spreading svinstvo a s takýmito živlami sa revolučná spravodlivosť vie porátať.

Tommy

Hasič Jono Both oznamuje, že bol suspendovaný po 22 rokoch služby za to, že podporil Tommy Robinsona

Samo, sme tuším aj jeden ročník, tak sa určite pamätáš, o čom sa za našej mladosti vo veľkom hovorilo : dobehnúť a predbehnúť vyspelý západ.

Nuž, za blbé reči sa u nás za Klému vešalo, za Tondov 1 a 2 zatváralo, ale potom ešte aj komanči pochopili že netreba tlačiť na pílu. A tak sa cca od nástupu Husáka za blbé reči (napr. o prítomnosti dočasne umiestnenej strednej skupine vojsk) už len vyhadzovalo z roboty a rekvalifikovalo na kuričov.

Neviem ako Ty, ale ja som úprimne hrdý, že sme ten vyspelý západ dobehli a predbehli ešte za nášho života, dokonca už v časoch, keď sme sa pohybovali prevažne pomocou bičíka. Síce to prebehlo inak než sme čakali, v zásade čistým reverzom levelu slobody prejavu v Kingdom, z úrovne Hyde park na úroveň Gustáv Husák & his melody fellows, ale ja som neskonale šťastný a Ty určite ešte viac.

Dali sme to. A dali sme to dávno pred nimi.

Akurát že…..myslíš, že to bude stačit, brácho?

Zdroj: Facebook Ivana Novoroľníka