• Nemecké orgány nebezpečne podceňujú hrozbu islamu… Zradili svojich vlastných občanov.
 • Nech vám nikto nehovorí, že na vine sú iba páchatelia týchto zločinov. Rovnako vinní sú aj politici, ktorí prijímali islam do vlastnej krajiny. A nie je to len Frau Merkel v Nemecku, je to celá politická elita v západnej Európe.
 • Kvôli politickej korektnosti majú voči islamu zámerne zatvorené oči. Odmietli sa poučiť o jeho skutočnej povahe. Odmietajú uznať, čo všetko je v Koráne: povolenie zabíjať Židov a kresťanov (Súra 9:29), terorizovanie nemoslimov (8:12), znásilňovať mladé dievčatá (65: 4), zotročovať ľudí pre sex (4: 3), klamať o svojich skutočných cieľoch (3:54), prikázanie, aby tiahli do vojny proti neveriacim (9: 123) a podmanenie celého sveta Alahovi (9:33).
 • Budeme musieť de-islamizovať našu spoločnosť… To všetko ale začína s politikmi a ich odvahou čeliť pravde a hovoriť pravdu.
 • Stále viac a viac občanov si to uvedomuje. To je dôvod, prečo sa v Európe rodí politická revolúcia. Vlastenecké strany rýchlo rastú na všetkých miestach. Sú jedinou nádejou pre lepšiu európsku budúcnosť.
 • ====================================================================================Včera sa islamský štát priznal k berlínskemu teroristickému útoku z pondelňajšieho večera, pri ktorom prišlo o život dvanásť osôb pod nákladným autom na vianočných trhoch.

  Vrahovi sa podarilo uniknúť. Avšak polícia našla v aute doklady patriace Anisovi A., Tunisanovi, ktorý do Nemecka prišiel ako žiadateľ o azyl v roku 2015.

  Keď vlani nemecká kancelárka Angela Merkelová otvorila hranice Nemecka pre takmer milión utečencov a žiadateľov o azyl, pozvala do svojej krajiny trójskeho koňa islamu. Medzi tzv. utečencami bolo veľa mladých mužov s islamským pozadím, plných nenávisťou k Západu a jeho civilizácii. Jedným z nich bol Anis A.

  Trvalo takmer rok, kým nemecké orgány zamietli jeho žiadosť o azyl, no medzitým muž zmizol. Polícia teraz po ňom pátra ako po hlavnom podozrivom z pondelkového útoku v Berlíne.

  Nemecké orgány nebezpečne podceňujú hrozbu islamu. Všetci ostatní tie príznaky vidia. V októbri, afganský žiadateľ o azyl znásilnil a zavraždil 19-ročné nemecké dievča vo Freiburgu. A 12-ročný iracký chlapec bol chytený skôr, než mohol nechať explodovať klincovú bombu na vianočnom trhu v Ludwigshafene.

  Vlani v lete, Afgánec sekerou napadol cestujúcich vo vlaku v Heidingsfelde, Sýrčan zavraždil mačetou tehotnú ženu v Reutlingene, ďalší Sýrčan odpálil samovražednú bombu na hudobnom festivale v Ansbachu, Palestínčan sa pokúsil odťať hlavu chirurgovi v Troisdorfe. A kto zabudol na posledný Silvester, kedy migrantskí znásilňovači napadli stovky žien v Kolíne?

  Tento rok bude na Silvestra v Kolíne nad Rýnom v uliciach hliadkovať 1500 policajtov. Desaťkrát viac ako v predchádzajúcom roku. Ale koľko policajtov bude treba budúci rok? A rok po tom? A čo sa stane, keď budú čeliť presile? Čo je potrebné, nie je len viac policajtov; to čo potrebujeme, je demokratická politická revolúcia.

  Politici sú vinní

  Nech vám nikto nehovorí, že na vine sú iba páchatelia týchto zločinov. Rovnako vinní sú aj politici, ktorí prijímali islam do vlastnej krajiny. A nie je to len Frau Merkel v Nemecku, je to celá politická elita v západnej Európe.

  Kvôli politickej korektnosti majú voči islamu zámerne zatvorené oči. Odmietli sa poučiť o jeho skutočnej povahe. Odmietajú uznať, čo všetko je v Koráne: povolenie zabíjať Židov a kresťanov (Súra 9:29), terorizovanie nemoslimov (8:12), znásilňovať mladé dievčatá (65: 4), zotročovať ľudí pre sex (4: 3), klamať o svojich skutočných cieľoch (3:54), prikázanie, aby tiahli do vojny proti neveriacim (9: 123) a podmanenie celého sveta Alahovi (9:33).

  Namiesto toho, aby sa sami informovali, otvorili hranice svojej krajiny masovej migrácii a pozvali do nej žiadateľov o azyl aj napriek skutočnosti, že Islamský Štát oznámil poslanie teroristov na Západ ako žiadateľov o azyl.

  Dokonca dovolili sýrskym bojovníkom, aby sa vrátili do Európy, namiesto aby ich zbavili občianstva a zablokovali ich opätovný vstup. Oni ich ani neuväznili. Stručne povedané, previnili sa hrubou nedbanlivosťou. Jednoducho zradili svojich občanov.

  Azylová cunami z roku 2015 len zhoršila už pretrvajúcu hroznú situáciu. Pred takmer desiatimi rokmi, v roku 2008 štúdia (veľmi ľavicovej) Univerzity v Amsterdame ukázala, že 11% všetkých moslimov v Holandsku sa zhoduje na existencii situácií, kedy považujú za prijateľné použiť násilie v záujme ich náboženstva.

  To znamená, že len v mojej krajine, Holandsku, existuje 100.000 moslimov, ktorí sú osobne pripravení na použitie násilia. Počet príslušníkov holandskej armády je však menej ako 50.000 vojakov. Preto, aj keby sme nasadili celú armádu na ochranu vianočných trhov, divadiel, nočných klubov, festivalov, nákupných centier, kostolov a synagóg, nemôžeme zaručiť bezpečnosť všetkých našich občanov.

  To je dôvod, prečo nie je pochýb o tom, že 2017 prinesie Nemecku a celému Západu viac násilia, viac útokov na naše ženy a dcéry, viac krviprelievania, viac sĺz, viac smútku. Strašnou pravdou je, že s najväčšou pravdepodobnosťou, sme ešte ani zďaleka nevideli všetko.

  To ale neznamená, že neexistuje žiadna nádej.

  Súčasná nebezpečná situácia bola vytvorená politikmi odmietajúcich vidieť hroznú realitu islamu a odmietajúc plniť svoje povinnosti. Rovnako musí byť politicky riešený nimi spôsobený gigantický problém, ktorým Západ trpí.

  Opravenie pokazenej Európy

  Budeme musieť de-islamizovať našu spoločnosť. V skutku, každé opatrenie ktoré použijeme na dosiahnutie tohto cieľa, od ukončenia všetkého prisťahovalectva z islamských krajín, preventívne zadržanie radikálnych moslimov, k podpore dobrovoľnej remigrácie, k zbaveniu občianstva a k vyhosteniu zločincov s dvojitým občianstvom, bude krokom smerom k bezpečnejšej spoločnosti pre nás a naše deti. To všetko ale začína s politikmi a ich odvahou čeliť pravde a hovoriť pravdu

  Stále viac a viac občanov si to uvedomuje. To je dôvod, prečo sa v Európe rodí politická revolúcia. Vlastenecké strany rýchlo rastú na všetkých miestach. Sú jedinou nádejou pre lepšiu európsku budúcnosť.

  Musíme vyhnať politikov ako napríklad Angela Merkelová, môjho vlastného slabučkého holandského premiéra Marka Rutteho a ich podobne zmýšľajúcich kolegov v iných krajinách. Musíme oslobodiť naše krajiny!

  A verte mi, priatelia, to je presne to, čo budeme robiť. Nepodarí sa to teroristom, ktorí dúfajú rozbiť naše odhodlanie pomocou krvavej krutosti. Zvolíme nových a odvážnych vodcov, budeme deislamizovať a vyhráme!

  Geert Wilders, Preklad pôvodného textu: Political Revolution Is Brewing in Europe