Vyberte položku Stránka

Doporučenie pre čitateľov Pre tých, ktorí našu stránku nepoznajú, doporučujeme veľký seriál o islame…

Doporučenie pre čitateľov Pre tých, ktorí našu stránku nepoznajú, doporučujeme veľký seriál o islame…

Doporučenie pre čitateľov

Pre tých, ktorí našu stránku nepoznajú, doporučujeme veľký seriál o islame z minulých rokov, ktorého prvú časť prikladáme.

Chceme sa viac venovať problémom, ktoré sa viažu s implementáciou islamu do sveta západnej demokracie

Myslíme si, že tieto svety sú nekompatibilné a ich koexistencia je možná len jediným spôsobom: Bude dominovať a tvrdo vyžadovať svoju dominanciu iba jeden svet

Považujeme za ilúziu, že existuje možnosť dlhotrvajúceho spolužitia, kde bude mierovou a demokratickou cestou prebiehať výmena moci vo voľbách. Vždy nakoniec prevládne jedna civilizácia a pokiaľ sa bude „tá druhá“ vzpierať, nakoniec to vyústí minimálne do diktatúry, alebo autoritárskeho režimu.

Takže je tu napríklad Rusko, kde je fundamentalizmus snažiaci sa o absolútnu moc tvrdo potláčaný a náboženstvo je síce chránené, ale musí sa plne podriadiť svetskej autorite.

Rovnakým spôsobom fungoval vojenský režim v Turecku, kde sa však podarilo Erdoganovi využiť slepotu západu a reštauroval islam Dnes je Turecko opäť represívnym štátom, ktorý sa naviac snaží o expanziu islamu podľa príkladu proroka.

Liberáli majú fixnú predstavu, že keď sa budú k tigrovi správať mierumilovne, on im odplatí rovnakou mincou. Myslia si, že keď mu poskytnú stravu plnú zeleniny, prispôsobí sa a začne chrústať trávu.

Keby však poznali mentalitu islamskej spoločnosti, vedeli, žeisilamský tiger sa nikdy nezmení, že jeho prirodzenou stravou je moc založenú na islamskom práve a islamskej morálke. Je to tá istá moc, ktorú držia práve spomínaní liberáli, ale je to moc liberálnej demokracie, ktorá pre moslimov vyzerá ako biedna náhražka jeho prirodzenej potreby

„Náboženstvo mieru“ a jeho mýty 01: Islam znamená mier – Slobodný Výber

Islam neznamená mier, ale podriadenie sa

O autorovi

Príspevky za Február

Pin It on Pinterest

Share This