Vyberte položku Stránka

Dnes sa prepisuje história. Tragédi združení v podivných pedofilných stranách a médiách tvrdia, že…

Dnes sa prepisuje história. Tragédi združení v podivných pedofilných stranách a médiách tvrdia, že…

Dnes sa prepisuje história. Tragédi združení v podivných pedofilných stranách a médiách tvrdia, že všetko zlé prišlo z východu. Rusi sú to isté ako Sovieti a tí si nás predsa prišli v roku 1945 podmaniť.
Na druhej strane sa cudne zamlčiava spojenie Nemcov a nacistov. Pritom projekt EÚ v podobe unitárneho superštátu, nie je nič iné, len realizácia plánov nacistov inými prostriedkami. Tvrdí sa, že Nemci vlastne nemajú nič spoločné s nacistami a napríklad Poliaci na spomienku zahájenia 2.svetovej vojny pozvali Nemcov ale Rusov nie.
Preto si treba neustále pripomínať, že to boli Nemci, čo vraždili, že to nebol nejaký neznámy národ Nacistov. Počas vojny zahynuli nemeckou rukou stovky tisíc Čechov a Slovákov. A preto boli odsunutí. Ospravedlňovať sa nemusíme, vieme, kto začal a vraždil.
Rovnako, ako v prípade udalostí 2.svetovej vojny, je aj dnešný stav výsledkom vojnovej propagandy, ktorá prišla zo Západu. Nie je vina Rusov, že ich začali opisovať ako stelesnenie zla. Manipulátori menia význam slov a snažia sa prepólovať svet. Ak niekto kladie rovnítko medzi Rusov a Sovietov, ide o človeka, čo zamrzol v minulosti. A ak je minulosť stále živá, potom varovné slová Beneša o nemeckej hrozbe stále platia.
Vyvolávať démonov minulosti je vždy znakom blížiacej sa pohromy. Bohužiaľ, opäť sa zrejme nevyhneme opakovaniu tragických skúseností druhej svetovej vojny. A tak ako v minulosti, aj dnes sa hrozba pripravuje na Západe

O autorovi

Príspevky za Február

Pin It on Pinterest

Share This