Vyberte položku Stránka

Clintonovci: Záhadné úmrtia a tzv. samovraždy

Clintonovci: Záhadné úmrtia a tzv. samovraždy

V sobotu bol vo väzenskej cele na Manhattane nájdený mŕtvy najvýznamnejší väzeň v americkej väzbe, milionár Jeffrey Epstein.

K udalosti došlo dva dni potom, čo boli verejnosti sprístupnených dve tisícky dovtedy neverejných súdnych dokumentov týkajúcich sa prípadu sexuálneho zneužívania detí Jeffrey Epsteinom.

Dokumenty popisovali, ako sa Bill Clinton zúčastnil súkromného večierka na pedofilnom ostrove Jeffrey Epsteina.

Clinton uskutočnil najmenej 27 ciest súkromným lietadlom Jeffrey Epsteina. Väčšina týchto letov bola s maloletými dievčatami.

Napriek predchádzajúcemu pokusu o jeho zabitie, ktoré sa uskutočnilo pred tromi týždňami, väzenská hliadka včera vynechala predpísané 30 minútové kontroly Epsteinovej cely.

Dnes ráno ho našli mŕtveho.

Jeffrey Epstein je posledným z dlhého zoznamu známych a prepojených s rodinou Clintonovcov, ktorí záhadne zomreli alebo spáchali samovraždu pred ich verejným svedectvom.

V roku 2016 CBS Las Vegas uverejnil zoznam spolupracovníkov Billa a Hillary Clintonovcov, ktorí údajne zomreli za záhadných okolností.

Tu je ich zoznam

 1. James McDougal – počas pobytu na samotke vo väznici zomrel na údajný infarkt odsúdený partner Clintonovcov v kauze Whitewater. Bol hlavným svedkom vyšetrovania Ken Starra.
 2. Mary Mahoney – Bývalá stážistka Bieleho domu bola zavraždená v júli 1997 v kaviarni Starbucks v Georgetowne. K vražde … došlo tesne predtým, ako mala vypovedať na verejnosti so svojim príbehom sexuálneho obťažovania v Bielom dome.
 3. Vince Foster – bývalý poradca Bieleho domu a kolega Hillary Clintonovej v advokátskej kancelárii spoločnosti Rose Rock. Zomrel následkom strelnej rany do hlavy, posúdenej ako samovražda.
 4. Ron Brown – minister obchodu a bývalý predseda Demokratického národného výboru. Uvádza sa, že zomrel pri havárii lietadla. Patológ, ktorý mal informácie z vyšetrovania uviedol, že v hornej časti lebky bola diera pripomínajúca dieru po strelnej rane. V čase svojej smrti bol Brown vyšetrovaný a verejne hovoril o svojej ochote uzavrieť dohodu s prokurátormi. Ostatní ľudia v lietadle tiež zomreli. O niekoľko dní neskôr riadiaci letovej prevádzky spáchal samovraždu.
 5. C. Victor Raiser, II – Raiser bol hlavnou postavou v Clintonovej organizácii pre získavania finančných prostriedkov. Zomrel pri havárii súkromného lietadla v júli 1992.
 6. Paul Tulley – politický riaditeľ Demokratického národného výboru bol nájdený mŕtvy v hotelovej izbe v Little Rock, v septembri 1992. Clinton ho označil za „drahého priateľa a dôveryhodného poradcu“.
 7. Ed Willey – Organizátor finančných zbierok pre Clintona bol nájdený mŕtvy v novembri 1993 hlboko v lesoch Virgínie so strelnou ranou v hlave. Toto bolo označené za samovraždu. Ed Willey zomrel v ten istý deň, keď jeho manželka Kathleen Willey tvrdila, že ju Bill Clinton ohmatával v Oválnej kancelárii Bieleho domu. Ed Willey sa podieľal na niekoľkých podujatiach zameraných na získavanie finančných prostriedkov pre Clintona.
 8. Jerry Parks – vedúci bezpečnostného tímu v Little Rock, keď bol Clinton guvernérom Arkansasu. Zastrelený v aute na opustenej križovatke v Little Rocku. Jeho syn povedal, že jeho otec zbieral na Clintona usvedčujúce dokumenty. Údajne sa vyhrážal odhalením týchto informácií. Po jeho smrti spisy záhadne zmizli z jeho domu.
 9. James Bunch – Spáchal samovraždu strelnou zbraňou. Bolo známe, že mal „čiernu knihu“ ľudí s menami vplyvných ľudí, ktorí navštevovali prostitútky v Texase a Arkansase.
 10. James Wilson – Bol nájdený mŕtvy v máji 1993 po údajnej samovražde obesením. Bolo známe, že má väzby na Whitewater.
 11. Kathy Ferguson – bývalá manželka príslušník polície Arkansasu Dannyho Fergusona, bola nájdená mŕtva v máji 1994 vo svojej obývacej izbe so strelnou ranou v hlave. Bolo to posúdené ako samovražda, aj keď tam bolo niekoľko zbalených kufrov naznačujúcich jej odchod preč. Danny Ferguson bol spoluobžalovaným spolu s Billom Clintonom v súdnom spore s Paulou Jonesovou. Kathy Ferguson bol možným svedkom v prospech Pauly Jonesovej.
 12. Bill Shelton – príslušník Arkansaskej štátnej polície a snúbenec Kathy Ferguson. Kritizoval rozhodnutie o samovražde svojej snúbenice. V júni 1994 bol nájdený mŕtvy na mieste hrobu svojej snúbenice. Zomrel na následky zranenia strelnou zbrane, čo bolo tiež posúdené ako samovražda.
 13. Gandy Baugh – Advokát pre priateľa Clintonovcov Dana Lassatera, zomrel po páde z okna výškovej budovy v januári 1994. Jeho klient bol odsúdený za distribúciu drog.
 14. Florence Martin – účtovník a subdodávateľ pre CIA mal blízko k Barry Sealovi (tiež mŕtvy) z Meny v Arkansase a ten bol zapojený do prípadu pašovania drog na letisku . Zomrel po troch strelných ranách.
 15. Suzanne Coleman – údajne mala pomer s Clintonom, keď bol generálnym prokurátorom Arkansasu. Zomrela následkom strelnej rany do temena hlavy, prípad bol posúdený ako samovražda. V čase svojej smrti bola tehotná.
 16. Paula Grober – Clintonova tlmočník pre nepočujúcich od roku 1978 až do jej smrti 9. decembra 1992. Zomrela pri údajnej dopravnej nehode.
 17. Danny Casolaro – investigatívny reportér, ktorý vyšetroval udalosti okolo letiska v Mene a preveroval Finančný úrad pre rozvoj Arkansasu. Uprostred vyšetrovania si údajne rozrezal zápästia.
 18. Paul Wilcher – prokurátor vyšetrujúci korupciu na letisku Mena spolu s Casolarom a 22. októbra 1993 došlo k udalosti podľa „Októbrového prekvapenia z roku 1980“. Wilchera našli mŕtveho na záchode. Vo svojom byte vo Washingtone DC odovzdal Janet Renoovej správu 3 týždne pred svojou smrťou.
 19. Jon Parnell Walker – vyšetrovateľ prípadu Whitewater pre Resolution Trust Corp. Umrel následkom skoku z balkóna svojho bytu v Arlingtone vo Virgínii 15. augusta 1993. Vyšetroval škandál Morgan Guaranty.
 20. Barbara Wise – zamestnankyňa Ministerstva obchodu. Úzko spolupracovala s Ronom Brownom a Johnom Huangom. Príčina smrti: Neznáma. Zomrela 29. novembra 1996. Jej pomliaždené, nahé telo bolo nájdené zamknuté v jej kancelárii na Ministerstve obchodu.
 21. Charles Meissner – námestník ministra obchodu, ktorý zariadil pre Johna Huanga špeciálnu bezpečnostnú previerku, zomrel krátko potom pri havárii malého lietadla.
 22. Dr. Stanley Heard – predseda Národného poradného výboru pre chiropraktickú zdravotnú starostlivosť zomrel so svojím právnikom Steve Dicksonom pri havárii malého lietadla. Heard, sa okrem pôsobenia v Clintonovej poradnej rade, osobne staral aj o Clintonovu matku, nevlastného otca a brata.
 23. Barry Seal – pilot TWA z Mena Arkansas, ktorý bol drogovo závislý, jeho smrť nebola náhoda.
 24. Johnny Lawhorn, Jr. – Mechanik, ktorý opravoval auto v opravovni, našiel v kufri auta šek vystavený Billovi Clintonovi. Lawhorn bol nájdený mŕtvy potom, čo jeho auto narazilo do stĺpu pri ceste.
 25. Stanley Huggins – vyšetroval Madison Guaranty. Jeho smrť bola údajnou samovraždou a správa o jeho vyšetrovaní nebola nikdy publikovaná.
 26. Hershell Friday – advokát and priespievateľ na Clintonovu kampaň, zomrel 1. marca 1994, keď jeho lietadlo explodovalo.
 27. Kevin Ives a Don Henry – sú známi ako prípad „Chlapci na trati“. Podľa správ mohli chlapci naraziť na drogovú operáciu na letisku Mena Arkansas. Úvodná správa hovorila pri tomto kontroverznom prípade o úmrtí v dôsledku zaspania na železničných koľajách. Neskôr správy tvrdili, že obaja chlapci boli pred umiestnením na koľaje zabití. Mnohí z tohto prípadu zomreli skôr, ako mohli so svojim svedectvom predstúpiť pred Veľkú porotu.

Nasledujúce osoby vedeli niečo o prípade Ives/Henry:

 1. Keith Coney – Zomrel v júli 1988, keď jeho motocykel narazil do zadnej časti nákladného vozidla.
 2. Keith McMaskle – Zomrel, bodnutý 113-krát, november 1988
 3. Gregory Collins – Zomrel následkom strelnej rany v januári 1989.
 4. Jeff Rhodes – V apríli 1989 bol zastrelený, zmrzačený a popálený na skládke.
 5. James Milan – Nájdený s odseknutou hlavou. Obhliadač však usúdil, že jeho „smrť bola spôsobená prirodzenými príčinami.
 6. Richard Winters – podozrivý zo zabitia Ives/Henryho. Bol zabitý pri lúpeži v júli 1989.

Nasledujúci telesní strážcovia Clinotonovcov sú tiež mŕtvi

 1. Major William S. Barkley, Jr.
 2. Kapitán Scott J. Reynolds
 3. Seržant Brian Hanley
 4. Seržant Tim Sabel
 5. Generálmajor William Robertson
 6. Plukovník William Densberger
 7. Plukovník Robert Kelly
 8. špec. Gary Rhodes
 9. Steve Willis
 10. Robert Williams
 11. Conway LeBleu
 12. Todd McKeehan

A posledný, Seth Rich, zamestnanec DC zavraždený a „okradnutý“ (niekým,) 10. júla. Wikileaks podľa Assangea tvrdí, že mal informácie o e-mailovom škandále DNC.

Nezahrnutí v tomto zozname sú 4 hrdinovia zabití v Benghází.

A dnes môžete do zoznamu pridať multimilionára Jeffrey Epsteina.

Zdroj: The Gateway Pundit

O autorovi

Príspevky za Marec

Pin It on Pinterest

Share This