Vyberte položku Stránka

Britská spravodlivosť Radi by sme vyslovili meno, ktoré sa nesmie vysloviť. Bohužiaľ, magori z…

Britská spravodlivosť

Radi by sme vyslovili meno, ktoré sa nesmie vysloviť. Bohužiaľ, magori z Facebooku blokujú autorov príspevkov a nie stránku ako takú. Tak si aspoň zaspievajte pesničku Simon&Garfunkel…

V Telforde bol v roku 2013 odsúdený vodca znásilňovacieho gangu Ali Mubarek odsúdený na 22 rokov. Je to podobný prípad ako ten, o ktorom informoval nemenovaný muž. Je pravda, že raz za čas sa Angličanom podarilo rozbiť nejakú skupinu, ale je ich ďaleko viac. Bolo verejným tajomstvom, že po celom Anglicku sú organizované islamské pedofilné gangy, ktoré sa znásilňujú, drogujú a organizujú obchod s bielym mäsom.

Nemenovaný muž burcoval verejnosť a spolu s ním sa o prípad znásilňovacích pedofilných gangov začala zaujímať aj verejnosť a nakoniec musela reagovať aj štátna moc, ktorá dovtedy prakticky ignorovala nekonečný prúd svedectiev o zločinoch v krajine. Zrejme to poškodilo sexuálne záujmy mocných, tak ho zavreli.

Avšak Ali Mubarek je dnes prepustený na slobodu. Odsedel si 5 rokov z 22 a tak sa môže opäť pripojiť k miestnym zločincom a pokračovať vo svojich „bohumilých“ aktivitách. Neuveriteľné.

Jeho obete stále žijú na mieste činu a on sa dnes môže pásť na ich zdesení a strachu, že nočná mora bude ďalej pokračovať.

Poučenie? Kľudne znásilňujte biele dievčatá, systém sa o vás postará. Ak však na to upozorníte, systém sa o vás takisto postará.

https://metro.co.uk/2017/07/30/ringleader-of-child-sex-gang-to-be-released-from-prison-17-years-early-6816188/

O autorovi

Príspevky za Február

Pin It on Pinterest

Share This