Vyberte položku Stránka

Aktuálne – NAKA zasahuje proti „extrémistom“, 6 obvinených. Ide o zásah proti kritikom presídľovania migrantov na Slovensko?

Aktuálne – NAKA zasahuje proti „extrémistom“, 6 obvinených. Ide o zásah proti kritikom presídľovania migrantov na Slovensko?

Zatiaľ nevieme o moc viac, než nám poskytol tento status Polície Slovenskej republiky.

Zásah represívnych zložiek štátu smeruje dvomi smermi.

Jeden smer postupu NAKA je proti členom a sympatizantom Ľudovej strany Naše Slovensko, dokonca polícia vtrhla do priestorov kancelárie strany  v Ružomberku.

Súčasne prebiehali razie v skupine „panslávov“ okolo Jakuba Škrabáka a kapely Reborn. Je to pomerne prekvapivé, lebo Jakub Škrabák sa s ĽS Naše Slovensko rozišiel v roku 2012 a svoje politické aktivity utlmil. Navyše, aj na „vyspelom“ západe sa represívne zložky štátu vyhýbajú zasahovať voči kapelám, keďže verejnosť je na to citlivejšia.

Fotografie z Ružomberku vystihujú stav spoločenskej krízy na Slovensku. Je to bolestivý pohľad pre účastníka novembra 89′, znamená to krach snov jednej generácie.

zdroj: FB – ĽS Naše Slovensko, Žilina

Z rôznych zdrojov prichádza info, že nastáva obdobie zásahov represívnych zložiek štátu proti „xenofóbom“ a „islamofóbom“. Nie je to ani tak slovenská iniciatíva, ale viac dôsledok realizácie politiky Bruselu zameranej na hladký priebeh presídľovania migrantov z Afriky.

Existuje v tejto veci množstvo prijatých uznesení, vyhlásení a dokumentov, naposledy aktuálna deklarácia z Marakkešu.  A slovenskí systémoví politici  nie sú ako tí maďarskí, ktorí by v tejto veci mali odvahu vztýčiť smerom k Bruselu prostredník.

Zatiaľ nie je známe, kto a za čo konkrétne je obvinený.

Je tu veľký predpoklad, že sloboda slova dostane na Slovensku opäť riadne zaucho. V podstate je takýto vývoj nevyhnutný, pokiaľ tí progresívnejší z nás chcú realizovať svoje plány plné „humanity“, plány ktoré radoví občania nechápu, nepodporujú, ba aj priamo nechcú. Potom niekto musí z kola von, buď tzv. intelektuálne elity ustúpia zo svojich plánov, alebo tí dole prídu o svoje práva vyjadrovať sa k veciam verejným. Obom skupinám vyhovieť nejde, Slovensko je len jedno.

Už len krátky pohľad na FB stránku Polície napovedá, že represívne zložky štátu majú v tejto veci asi historicky najmenšiu podporu obyvateľstva. Ich dôveryhodnosť mimoriadne poklesla vplyvom udalostí okolo AllForJan, ktoré vyniesli  na svetlo sveta rôzne škandalózne informácie o činnosti Polície, prokuratúry a súdov.  O pár minút boli takmer všetky kommenty vymazané.

Administrátor policajnej FB stránky zjavne nezvládol miestami až príliš emotívne reakcie verejnosti a asi zavážilo množstvo lajkov na nich

Kam kráčaš Slovensko ?

O autorovi

Príspevky za Február

Pin It on Pinterest

Share This