Vyberte položku Stránka

99 pohlaví na jednom WC

99 pohlaví na jednom WC

Vzhľadom na stále komplikovanejšie predpisy na usporiadanie intímnych miestností, Slobodný Výber prišiel s unikátnou inováciu. Ako prví na svete zavádzame WC, ktoré sa prispôsobí akémukoľvek pohlaviu dnes aj v budúcnosti.

Iste, môžete namietať, že sa to až príliš podobá stredovekým tureckým záchodom. Ale to je zásadný omyl, ide skutočne len o vzdialenú vizuálnu podobu. Naša inovácia je v tom, že vzhľadom na rovnosť pohlaví odstránime akékoľvek zastarané označenia typu Muži a Ženy. Súčasťou progresívneho WC bude elektronická voľba s pamäťou na 2048 pozícií. Dnes nám možno stačí 50, či 90 miest, ale do budúcna treba rátať s progresívnym nárastom ďalších pohlaví. Len si predstavte, že budeme lietať do kozmu a hneď vznikne kozmosexuál, či lunárne pohlavie.

Prípadný upgrade pri prekročení limitu 2048 pohlaví je možný, stačí keď si zavoláte technika na výmenu programovo-pamäťového modulu, ktorý kapacitu pohlaví ZDVOJNÁSOBÍ. Samozrejme je možné objednať aj WC deLuxe, ktorý bude mať tento supervýkonný modul zabudovaný už pri dodaní. To sa oplatí, keďže ušetríte až polovicu ceny.

Záujemca o toaletu si teda na voliči vyberie svoje aktuálne pohlavie a príjemný hlas typický pre daný gender mu popraje nerušené a šťastné vylučovanie. Po dokončení potreby sa s ním progresívne WC rozlúči a pripraví svoj toaletný modul pre ďalšieho zákazníka.

Ako iste uznáte, je to absolútna bomba. Konečne skončí vojna pohlaví o záchody. A kuvikom, neprajníkom a zaprdeným konzervatívcom odkazujeme, že moderná doba si žiada skutočne revolučné nápady. Neskromne priznávame, že tento unikátny inžiniersky výtvor je dokonalým stelesnením technológie budúcnosti.

Zdroj: https://www.facebook.com/137730750182495/posts/504613323494234

O autorovi

Príspevky za Apríl

Pin It on Pinterest

Share This